Обидві команди Сумщини програли у чемпіонаті

199

Минулий тиждень виявився невдалим для представників Сумщини у чемпіонаті України з футболу серед команд першої та другої ліг – «Вікторія» та ФК «Тростянець» свої поєдинки програли. Сумчани поступилися в гостях запорізькому «Металургу» з рахунком 0:2, пропустивши по голу у кожному з таймів. Останні хвилини першого тайму та другу половину матчу «Вікторія» грала у меншості – за дві жовті картки було вилучено Дмитра САХНА. Не зважаючи на поразку, «Вікторія» залишилася на другому рядку турнірної таблиці групи Б, набравши у 11 матчах 19 очок. Однак переслідувачі вже зовсім близько. У наступному турі «Вікторія» 13 жовтня на «Ювілейному» приймає «Кремінь», який займає останнє місце.
Дуже прикрої поразки зазнав у столиці від місцевого «Локомотива» у черговому турі ФК «Тростянець» – 1:2. На останніх секундах уже компенсованого часу захисник і воротар гостей не порозумілися між собою у простій ситуації, і в результаті захисник перекинув м’яч головою через свого голкіпера у ворота. «Тростянець» займає десяте місце і у наступному турі 11 жовтня прийматиме «Кремінь-2».