Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Новий рік – 2023

158

Згідно зі східним гороскопом, 2023-й рік пройде під заступництвом Чорного Водяного Кролика. Вважається, що по зодіакальному колу це четвертий за рахунком покровитель і, більш того, найщасливіший. Стихія прийдешнього року – Вода, тому ви повинні вирішувати будь-які конфлікти м’яко, обходячи гострі кути. Крім того, прийдешній рік буде невисокосний. У ньому 365 днів, а в лютому цього року 28 днів.

Кролик – ласкава, ніжна та спокійна тваринка, тому, ймовірніше, 2023 рік буде доволі спокійним і гармонійним. Люди, народжені під цим східним знаком, вважаються сміливими та вольовими з легким характером. Варто зазначити, що 2023 рік буде успішним для цілеспрямованих, самостійних людей, які постійно розвиваються і вдосконалюються.

Що готувати на свято
Привітний Кролик, який цінує затишок, буде радий, якщо ви зустрінете Новий рік в колі рідних і близьких вам людей. Акцент в стравах варто зробити на овочі і легкі закуски, а від запеченого кролячого м’яса краще відмовитися – не варто ласувати своїм же покровителем. Проте відмовлятися від м’яса не варто. Страви з індичкою, куркою, свининою будуть цілком доречні.

Ялинка
Новорічне дерево слід прикрашати у пастельних кольорах – білий, світло-рожевий, блакитний, бежевий тощо. Проте не потрібно відмовлятися від старих ялинкових іграшок. Ви можете купити цьогоріч кілька новий іграшок та повісити їх на видноті. Також купіть кілька статуеток та іграшок кролика.

У чому зустрічати
Оскільки символ 2023 року — Чорний Водяний Кролик, зустрічати Новий рік можна у чорних, синіх, блакитних, фіолетових, рожевих та червоних кольорах. Крім того, в одязі можна використовувати блискітки, пайетки, тканини з люрексом тощо. Образ в світлих тонах вдало доповнять яскраві або контрастні аксесуари. Наряд для зустрічі Нового року 2023 повинен бути не химерним, а затишним і в спокійних тонах.

Кролик — консерватор у всіх сферах життя. Він не любить складні зміни, обожнює рівновагу та душевний комфорт. А значить, сміливо можна припустити, що після фатальних подій року, що ми минає, якими ми зобов’язані жорсткому — й іноді і жорстокому — авантюристу Тигру, на нас чекає спокійний — принаймні, відносно — час. Важко сказати, чи закінчиться війна, але те, що події на фронті стануть менш інтенсивними, цілком можливо.