Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Незламні воїни в Сумах

314

Турнір «Сила нації” вперше пройшов у Сумах
У легкоатлетичному манежі СумДУ 16 червня відбулися всеукраїнські спортивні змагання учасників АТО з кросфіту «Сила нації». Серед них троє сумчан: Ігор ЛУГІНА, Анатолій ГОРБЕНКО та Олександр БАБЧЕНКО. У цей день кожен з них переможець і приклад для української молоді. Змагання проводилися для тяжкопоранених бійців, які втратили кінцівки під час військових дій на сході України. На змагання з’їхались хлопці з різних міст України. Воно було присвячено 15-річному Данилу Дідику, який став жертвою теракту під час Маршу єдності у Харкові в 2015 році. Учасники змагалися в жимі штанги, віджиманні від підлоги, штовханні гирі та інших видах. Змагання «Сила нації» відбулися у Сумах вперше.До цього їх проводили у Харкові, Маріуполі, Полтаві, Києві та Одесі.
Про власні враження розповів учасник змагань, ветеран АТО, житель міста Києва Ростислав Барковський: «Неможливо передати відчуття, це вже не перше місто, яке ми відвідали. Ми відпочиваємо тут душею і тілом. Тут всі мої друзі, всі розуміють, про що йде мова. Як би там не було, але цивільна людина не може тебе зрозуміти так, як ті люди, що пройшли через те, що й ти».
Кожен учасник був нагороджений грамотами, кубками, медалями та подарунковими сертифікатами. А вболівальники та присутні стоячи вітали незламних воїнів овацією.
Фото з ФБ

Олександр Шияновський, “Панорама” №25