Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Не здавайте,мужики, зброю або чи буде черговий майдан

333

Прочитавши чергову відповідь з ОДА, я зрозумів, що так треба назвати мою чергову статтю. Скільки разів я на своєму посту в блозі підіймав питання звільнення директора ДАСО Артюха і його заступниці, а також люстрацію всього колективу ДАСО. Вже все суспільство волає про люстрацію. Жодної сволоти з колишньої влади не можна залишати на своєму місці. Невже внас мало здібної, професійно підготовленої молоді, щоб тримати на владі цей непотріб. Відповідь з адміністрації мені зляпав якийсь Подолков 63 17 06, а підписав Чернявський, перший заступник, що світився як член Партії регіонів і при Чмирю.

Тепер по суті відповіді. Виявляється що норма 8 місць залежить від площі приміщення. За ці роки чим мені тільки не пояснювали той бардак, що роками твориться в архіві при Артюху. Япочав працювати в архіві ще тоді, коли директором архіву була моя однокурсниця по інституту Заїка. Тоді було в залі 16 місць, а відвідувачів набивалося і по 20. Не раз доводилося працювати в бібліотеці архіву. Це був найкращий період моєї роботи. Тепер тільки вісім місць. Мене не пустіли до архіву, бо я був дев’ятим. На порозі стояв завгосп-афганець і не пускав. Скільки було б ґвалту аби я його відкинув. А тепер питання до того хто ляпав цю відповідь. Підіть пане Подолков до архіву і спитайте у ветеранів, що за ці 10 років, коли я почав працювати в архіві, там змінилося. Хіба площа читального залу стала іншою, чи норми переписали? Основна причина – це не бажання працювати. Фонд зарплати треба витрачати на тих хто безпосередньо обслуговує відвідувачів, а не на юристів. Якби Артюх був профільним спеціалістом, то йому юрист не був би потрібен. Дуже шикарно на такий маленький колектив мати юриста. Чим сьогоднішня влада, яку репрезентують Чернявські і Артюхи, краще попередньої? Нічим! Мабуть на допомогу треба мені теж запросити Мірошніченка зі свободівцями, щоб розпочалася в Сумському ДАСО реальна люстрація. 9 березня розмовляв з Іванущенком біля пам’ятника Т. Г. Шевченку. Він зібрався йти на місце Гінзбург до центрального архіву. Чернявський у своїй відповіді пише, що Артюха і його заступницю призначили законно. Тоді виходить, що і Іванущенка теж звільнили законно. Якщо так, то тоді яке ж має право Іванущенко йти на місце арматурниці Гінзбург, коли її теж, за квотою комуністичної партії, законно призначили.

Загалом, постає питання, а чи законна сьогоднішня влада, яка не виконує вимоги майдану. Люди все більше і більше не розуміють цю нову владу. Мільйони задають собі питання, чи має право партія регіонів мати своїх представників в органах нової влади?

 

Ні, мужики, здавати зброю і йти з майдану дуже необачно. Колись Мао Дзедун сказав так: ,,Гвинтівка породжує владу.