Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

На Сумщині вилучено контрафактного алкоголю на 7,2 млн грн

163

За процесуального керівництва Сумської обласної прокуратури припинено діяльність групи осіб, які займались незаконним обігом підакцизних товарів та використовували при цьому підроблені марки акцизного податку (ч. 1 ст. 199, ч. 1 ст. 204 КК України).

За даними слідства, фігуранти кримінального провадження налагодили незаконну реалізацію контрафактних підакцизних товарів на території Сумського та Охтирського районів. Попередньо встановлено, що вказану продукцію вони замовляли через інтернет-магазини з м. Львів, Миколаїв.

У четвер, 20 жовтня 2022 року, правоохоронцями проведено три санкціоновані обшуки в місцях зберігання та реалізації підакцизних тютюнових та алкогольних виробів у трьох населених пунктах Сумської області. За результатами зазначених слідчих дій виявлено та вилучено 131 493 пачок тютюнових виробів, 480 л горілчаних виробів у тетрапаках та пляшках, товарно-транспортні накладні, чорнову бухгалтерію тощо. Попередньо сума вилученого майна складає понад 7 млн 250 тис. грн.

На даний час вся вилучена продукція передана для проведення експертних досліджень, після чого буде прийнято рішення щодо притягнення до кримінальної відповідальності осіб, причетних до незаконного обігу підакцизних товарів.

Досудове розслідування здійснюється слідчими Слідчого управління Головного управління Нацполіції за матеріалами Сумського прикордонного загону та оперативного супроводу Управління стратегічних розслідувань в Сумській області Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції під процесуальним керівництвом прокуратури, повідомляє пресслужба обласної прокуратури.