Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

На Сумщині вандали спаплюжили клумбу

1,647

У Шостці невідомі вандали пошкодили троянди та викопали туї. Про це повідомляє shostka.info з посиланням на місцеву підприємицю Наталію Ричкову. На жаль, жінці не вперше доводиться стикатися з вандалізмом, адже чимало клумб. оформлених у місті — її робота. Наталії часто не вистачає робочих рук, тож вона запрошує до спільної праці небайдужих містян, які навзаєм отримують саджанці квітів. На жаль, деякі містяни бажають отримати кущі зовсім безоплатно.

                                                               Вандали вкотре попсували працю Наталії

 

Місцеві мешканці у коментарях розділилися на два табори. Одні підтримали жінку, а інші розкритикували клумби. Наталія пояснила, що саджанці — недавно висаджені, тож квіти покажуть себе у всій красі через рік-два. Підтримала шосткинську дизайнерку й колега зі Львова, робота якої так само стала жертвою рук вандалів. Так, жінка висадила у стрийському парку квіти у кольорах національного прапора. За словами майстрині, невдовзі з клумби зникла половина квітів.

                                                               Саджанці у Шостці ще недавно висаджені

 

До слова, клумби, оформлені Наталією, є і в сусідньому Глухові. Однак там місцеві жителі ставляться до праці майстрині більш відповідально. На жаль, місто іноді також потерпає від рук вандалів — варто пригадати хоча б кущі троянди, викопані зі шкільної клумби. Однак, на щастя, лаванді пані Наталії щастить більше: глухівчани ретельно доглядають клумби, і вони вже відповідають містянам взаємністю, милуючи їхнє око своєю красою.

                                                       Глухівчани дбайливо доглядають лаванди Наталії