Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

На Сумщині судитимуть директорку ТОВ

419

Сумською окружною прокуратурою затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно директорки товариства з обмеженою відповідальністю, яка під час ремонту навчально-виховного комплексу заволоділа майже 150 тис. грн бюджетних коштів шляхом підробки документів, а потім легалізувала їх (ч. 2 ст. 191, ч. 1 ст. 366 та ч. 1 ст. 209 КК України).

За даними слідства, у 2019 році між відділом освіти, молоді та спорту Миколаївської сільської ради Сумського району та товариством з обмеженою відповідальністю укладено договір щодо реконструкції фасаду будівлі навчально-виховного комплексу. Після завершення робіт директорка товариства внесла завідомо неправдиві відомості про обсяги виконаних робіт, використані при цьому матеріали та їх вартість. На підставі складених та завірених актів виконаних робіт на рахунок товариства перераховано 1,7 млн грн. При цьому комплексною судовою будівельно-технічною експертизою встановлено завищення виконаних ремонтно-будівельних робіт майже на 150 тис. грн.

Отримані злочинним шляхом кошти директорка ТОВ використала у своїй господарській діяльності.

Протиправні дії підозрюваної викрито слідчими Сумського районного управління поліції під процесуальним керівництвом прокуратури.

Нагадаємо, відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду, повідомляє пресслужба обласної прокуратури.