На Сумщині стартував Кубок області з футболу

229

Відбулися стартові матчі Кубка Сумщини з футболу сезону 2022. Матчі Кубка та чемпіонату будуть гратися у вихідні

Згідно з жеребом, з попереднього етапу розпочали боротьбу “Віталія” (Чернеча Слобода) та “Колос” (Василівка). Їх поєдинок завершився впевненою перемогою команди “Віталія” з рахунком 5:0. Інші ж команди розпочали боротьбу з чвертьфіналу. Упевнено вийшли до півфіналу охтирський “Нафтовик”, який обіграв білопільський “Аграрник-Авангард” – 3:1, а також “Україна” (Токарі), яка виграла з рахунком 4:0 у краснопільського “Явора”. А от матч між северинівським “Колосом” та глухівським “Велетнем” виявився дуже драматичним та напруженим. Футболісти Глухова володіли ініціативою і створили кілька гострих моментів, один з яких завершився забитим м’ячем у середині другого тайму. “Колос” же відігрався на останній хвилині вже доданого часу, реалізувавши, по суті, єдиний небезпечний момент біля воріт глухівчан. Не менш напруженою була й серія післяматчевих пенальті. Перші чотири удари команди реалізувати не змогли, і лише потім вже м’ячі почали влітати у ворота. Як підсумок – 3:1 на користь “Велетня, який, все ж таки, більше заслуговував на перемогу. Отже, до півфіналу вийшли “Велетень”, “Нафтовик”, “Україна”, а ще один півфіналіст стане відомий у матчі “Віталія” – “Колос” (Шостка). Цей матч, а також жеребкування півфіналу, пройде на цьому тижні.

Також жеребкування визначило, хто з ким гратиме у фінальному етапі чемпіонату області у вищій та першій лігах. Отже, у вищій лізі у групі “А” зіграють “Колос” (Шостка), “Україна” (Токарі), “Віталія” (Чернеча Слобода). У групі “Б” будуть виступати “Нафтовик” (Охтирка),”Колос” (Северинівка), “Велетень” (Глухів).

Перша ліга. Група “А”: “Аграрник-Авангард” (Білопілля), “Явір” (Краснопілля),ФК “Кролевець”. Група “Б”: ФК “Дружба”, “Сейм” (Кузьки),”Колос” (Василівка). На цьому етапі за перемогу в основний час команда отримує 3 очки, за поразку – 0. Якщо основний час завершиться внічию, команди пробиватимуть серію пенальті. Перемога по пенальті – 2 очки, поразка – 1. Уже зіграно перший матч у першій лізі – ФК “Дружба” упевнено переміг “Сейм” з рахунком 4:0.

Слід зазначити, що матчі Кубка та чемпіонату будуть проходити в один і той же день, тобто, якщо команда не виступає у Кубку, то вона буде проводити поєдинки чемпіонату.