Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

На Сумщині повідомлено про підозру головному державному інспекторові митного поста

261
За процесуального керівництва Сумської обласної прокуратури повідомлено про підозру головному державному інспекторові митного поста «Центральний» Сумської митниці Державної фіскальної служби, неналежне виконання службових обов’язків якого спричинило збитки державі в розмірі близько 1,1 млн грн (ч. 2 ст. 367 КК України).

За даними слідства, підозрюваний при митному оформленні фактично не провів митний огляд товарів та, відповідно, не встановив, що фактично на митну територію України ввезено інші товари, ніж зазначені у митній декларації. Відтак до бюджету було сплачено лише 51 тис. грн мита, що в свою чергу призвело до втрат бюджету України у вигляді недоотримання митних платежів на суму майже 1,1 млн грн.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчими четвертого слідчого відділу (з дислокацією у м. Сумах) Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого в місті Полтаві, під процесуальним керівництвом прокуратури.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду, повідомляє пресслужба обласної прокуратури.