Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

На Сумщині поліцейські оперативно розшукали п’ятьох безвісти зниклих неповнолітніх дітей

171

Менше доби знадобилося правоохоронцям області аби розшукати безвісти зниклих неповнолітніх дітей. Наразі їх життю та здоров’ю нічого не загрожує.

Учора до чергової частини Шосткинського районного управління поліції зателефонував охоронець обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей та повідомив, що близько восьмої вечора четверо дітей зникли.

Подібне повідомлення надійшло учора на спеціальну лінію 102 від жительки міста Суми. Вона розповіла, що близько четвертої години дня її онука пішла з дому та зникла.

На пошуки неповнолітніх були задіяні поліцейські Сум та Шостки, а відповідні орієнтування були розіслані до територіальних підрозділів поліції області.
Вже через декілька годин пошуків поліцейським вдалося встановити місцезнаходження підлітків. Виявилося, весь цей час діти гуляли містом.

Наразі життю та здоров’ю дітей нічого не загрожує. З неповнолітніми втікачами поліцейські провели виховну бесіду щодо неприпустимості такої поведінки у майбутньому, поввідомляє відділ комунікації поліції Сумської області.