Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

На Сумщині орудують псевдобанкіри

185

У Ромнах черговою жертвою псевдобанкірів став 37-річний житель міста. Чоловік довірливо виконав усі вказівки телефонних аферистів, які представилися працівниками банку, та в результаті втратив більше 27 тисяч гривень.

Потерпілий розповів, що йому зателефонував невідомий та представився працівником банку. Співрозмовник зауважив, що з банківської картки чоловіка хтось намагається зняти кошти і відразу ж, запропонував допомогу по збереженню грошей та з’єднав із спеціалістом по транзакціях. Розмову продовжила невідома жінка, яка зазначила, що картка заявника заблокована, та відразу розповіла, як її можна розблокувати.

Роменчанин довірливо виконав всі вказівки незнайомців та, як наслідок, з його рахунку зникло більше 27 000 гривень. Вже згодом зрозумівши, що потрапив “на гачок” шахраїв, чоловік повідомив про злочин до поліції.

За вказаним фактом працівники поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 “Шахрайство” Кримінального кодексу України та роблять все можливе, аби встановити місцезнаходження шахраїв.

“Вкотре застерігаємо громадян не довіряти телефонним співрозмовникам, ким би вони не називались, – коментує Марина Йосипенко, начальник сектору дізнання Роменського районного відділу поліції. – А, у випадку, коли до вас зателефонували нібито з банку та попросили виконати певні операції, аби усунути якусь проблему, негайно завершіть розмову і особисто зверніться до найближчого відділення банку для перевірки цієї інформації. Так ви вбережете себе та свої заощадження від шахраїв”, повідомляє відділ комунікації поліції Сумської області.