Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

На Сумщині окупанти спалили прикордонний пункт пропуску

319

Надзвичайна подія, яку керівник Сумської обласної військової адміністрації Дмитро Живицький назвав провокацією, сталася на пункті пропуску «Рижівка». Там російські загарбники власноруч підпалили свою техніку, а потім спалили український пункт пропуску.

На пункті пропуску «Рижівка» ворог встановив свій БТР, підірвав його. “Це була заздалегідь спланована провокація, спрямована на формування картинки для російських ЗМІ – начебто українці знищили їхню бойову техніку. Аби «помститися», російські загарбники спалили наш прикордонний пункт пропуску. Ворог і надалі не гребує інформаційними провокаціями, навіть якщо для цього треба спалити власне майно. Все це для того, щоб вбивати в мозок росіянам думку про те, що це саме Україна здійснює агресію»”, – звітує Дмитро Живицький.

Довідка
Пункт пропуску “Рижівка” розташований у Сумській області, Білопільський район, поблизу однойменного села на автошляху Т 1906. З російського боку знаходиться пункт пропуску «Тьоткіно», Глушківський район, Курська область на автошляху місцевого значення у напрямку Глушково.

Фото ілюстративне