Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

На Сумщині не планують скорочувати мережу спортивних закладів

217

На цьому акцентував увагу начальник Сумської обласної військової адміністрації Володимир АРТЮХ під час обговорення зі спортивним активом області пріоритетних питань розвитку фізичної культури та спорту в умовах війни.

«Пріоритетним напрямком бюджетного фінансування наразі є безпека та оборона. Україна потребує фінансового ресурсу, щоби забезпечити ЗСУ сучасною зброєю. Разом з тим, питання підтримки спорту також є важливим, бо це основа фізичного розвитку, здоров’я нашої молоді, підготовки спортсменів, які здобувають перемогу змаганнях найвищого рівня, захищають честь України на світових аренах», – сказав очільник Сумщини.

У рамках формування обласного бюджету на наступний рік був проведений детальний аналіз показників роботи, фінансового забезпечення спортивних закладів області.

«Фінансування з обласного бюджету дитячо-юнацьких спортивних шкіл в наступному році буде збережено. Скорочення спортивної мережі не відбудеться. Проте кожній ДЮСШ, кожному спортивному закладу необхідно переглянути можливі ресурси та резерви для економії бюджету, його раціонального використання. Резерви є, зі свого боку ми також будемо залучати додатковий фінансовий ресурс, щоби наші діти мали можливість займатись спортом, брати участь у змаганнях, досягати спортивних висот», – зазначив Володимир Артюх.

Варто зазначити, що з тільки з початку 2023 року вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл Сумщини вже здобули на всеукраїнських та міжнародних змаганнях 678 медалей: 279 – золотих, 229 срібних і 170 бронзових.

За цей час спортивними школами області підготовано 2-х майстрів спорту України міжнародного класу, 12 майстрів спорту України та 135 кандидатів у майстри спорту. До складу збірних з олімпійських та неолімпійських видів спорту входять 215 вихованців спортивних закладів Сумщини.

Сумська ОВА