Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

На Сумщині люди потерпають від війни

234

Ситуація в громадах Сумщини різниться. За повідомленням глави Сумської обласної військової адміністрації Дмитра Живицького, протягом останніх двох днів в Ромнах та Роменському районі відносно спокійно. З 09.03 на центральній площі Ромен організовували автобуси для бажаючих евакуюватися. Колона долучалась до загальної, що рухалась із Сум до Полтави, а з міста Ромни до Лубнів. У першу чергу евакуювали дітей з мамами, людей з інвалідністю, громадян похилого віку. Керівництво району повідомило про відсутність ворожої техніки та окупантів на території Роменщини, проте закликали бути пильними.

Шостка вмикає ліфти та збільшує вуличне освітлення. Продуктами забезпечують місцеві підприємці, які працюють в невеликих торговельних магазинах. Продовжується роздача молока від місцевого міськмолкомбінату.

Утім, ситуація з продуктами у місті “військова”: вистачає, але на межі. Комунальні служби працюють: в місті є вода, газ та світло.

На Білопільщині обстріляли телевежу.

Представник Нацради з питань телебачення та радіомовлення на Сумщині Larysa Yakubenko зазначає: “Мовлення з передавачів, встановлених на вежі, на даний час зупинено”

10 березня близько 00:30 ворожа авіація вдарила по околицям м. Охтирка та с. Бакирівка Охтирського району. У селі Бакирівка авіаударом знищена свиноферма. Близько 00:45 ворожа авіація вдарила по території резервуарного парку Качанівського ГПЗ. Резервуар з нафтопродуктами повністю знищено.

Зараз Охтирка без тепла, води та частково без електропостачання. У Великий Писарівці також відсутнє електропостачання.

9 березня у с. Боромля Охтирського району російські ворожі війська, застосовуючи засоби, які заборонені міжнародним правом, обстріляли цивільний автомобіль, в якому їхало подружжя. 51-річна Світлана, яка сиділа на пасажирському сидінні — загинула.

Російські вороги забрали у водія мобільний телефон та автомобіль.