Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

На Сумщині «десант» народних обранців

322

У суботу, 6 лютого Сумщину відвідали народні депутати України фракції ВО «Батьківщина» Вадим Івченко та Іван Крулько. Під час спілкування з пресою народні обранці повідомили про мету свого візиту. Вадим Івченко планує порадитися із представниками громад та аграріїв у питані підтримки аграрної галузі, реформ та ініціативи «Батьківщини» у цьому питанні.

Іван Крулько зустрівся з молоддю Сумщини разом із очільниками обласних осередків “Батьківщини Молодої” всієї країни. Зазначає, що місце зустрічі визначене не випадково, бо саме на території нашої області працює потужна команда Батьківщини.

«На Сумщина «Батьківщина» представлена великою потужною командою. Представник нашої політичної сили – голова облради та очільник обласного центру. Ми маємо впливову фракцію в облраді. Це важливо. Оскільки громада вірить «Батьківщині» та сподівається що саме ця політична сила здатна змінити країну на краще», – зазначив народний депутат.

Разом із представниками молоді «батьківщинівець» визначили питання молодіжної політики у державі та визначили ряд національних заходів у 2016 році.

Народний депутат Вадим Івченко наголосив, що очікує конструктивної роботи із представниками територіальних громад, громадських організацій, аграрного бізнесу та місцевої влади у питанні реформування аграрної галузі всієї країни. Також, акцентує, що Сумщина є особливою областю, оскільки місцева громада має велику надію на партію ВО «Батьківщина».

«Для мене важливо почути думку громади. Порадитися і донести позицію особисту та фракції «Батьківщина» у Верховній Раді. Нещодавно я відвідував Рівненську область, планую їхати до Дніпропетровська, а сьогодні я на Сумщині. У спілкуванні я напрацьовую сценарій аграрних реформ», – сказав він.

«Батьківщинівець» обіцяє лобіювати інтереси усіх аграріїв в українському парламенті, лобіювати реформи у галузі, а не інтереси приватних трейдерів.

«Сьогодні дуже складно, навіть неможливо вийти на міжнародний ринок українському виробнику. Бо весь ринок поділений між приватними тредерами. І наше спільне завдання допомогти усім бажаючим сільгоспвиробникам дати можливість підвищувати експорт власної продукції», – відвітив народний обранець.

Також, депутат наголосив на необхідних змінах до Податкового та Бюджетного Кодексів, що мають допомогти та підтримати аграріїв. Відповідні законопроекти вже зареєстровані у парламенті.

Учасники зустрічі звернулися до Вадима Івченка із своїми ініціативами, які підтримані місцевими профспілками, обговорені із територіальними громадами та подякували народному депутату за підтримку та постійну боротьбу за розвиток агарної галузі в Україні.

Голова обласної ради Семен Салатенко та Сумський міський голова Олександр Лисенко подякували народним обранцям за підтримку і бажання допомогти у вирішенні важливих питань для місцевих громад на державному рівні.

ІД