Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

На Сумщині буде відкрито ще 15 активних парків

95
Про це повідомили під час зустрічі заступника голови Сумської облдержадміністрації Олега КЛИМЕНЧУКОВА та начальника управління молоді та спорту облдержадміністрації Євгена ПОХОДНІ з представниками спортивної громадськості з питань реалізації проекту «Активні парки – локації здорової України» та розвитку пріоритетних видів спорту в області

Олег Клименчуков повідомив, що у рамках програми Президента Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО «Здорова Україна» триває реалізація проекту «Активні парки – локації здорової України».

«Я хочу ще раз пояснити спортивній громадськості Сумщини, що активні парки – це не тільки про спортивні майданчики. Це локації, завдяки яким проект має на меті створення умов для фізичної активності громадян та популяризації здорового способу життя серед українців, – наголосив Олег КЛИМЕНЧУКОВ. – Кожен активний парк оснащений QR-кодами, завдяки яким відвідувач має змогу провести тренування будь-якої складності, обравши власного тренера серед зірок естради, кінематографу, професійних спортсменів тощо».

Начальник управління молоді та спорту Євген Походня додав, що наразі на Сумщині вже створено 23 активні парки. І ще планується створити 15 таких локацій. Реалізація проекту «Активні парки – локації здорової України» здійснюється за кошти місцевих бюджетів.

«Я хочу подякувати громадам, які активно долучилися до реалізації цього проекту, зокрема, Ворожбянській, Краснопільській, Степанівській громадам Сумського району, Охтирській та Тростянецькій громадам Охтирського району та Шосткинській громаді Шосткинського району, – наголосив Олег Клименчуков. – Водночас звертаю увагу Сумської громади на необхідність більш оперативно та якісно реалізовувати такі проекти».

Також учасники зустрічі обговорили питання розвитку олімпійських та неолімпійських видів спорту в області.