Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

На Донбасі загинув Віктор Карпенко

765

Уродженця Шосткинщини Віктора Карпенка, який загинув у бою з ворогом, провели в останню путь у рідній Шостці

Віктор Анатолійович Карпенко був в числі перших добровольців, які стали на захист України. З 28 лютого цього року він боронив рідну землю зі зброєю в руках. Героїчно загинув під час виконання службового завдання по захисту територіальної цілісності та суверенітету України.

Віктор Карпенко народився 10 жовтня 1967 року в селі Івот Шосткинського району. Родина хлопчика була багатодітною – серед п’яти діточок Вітя був четвертим. Тут, серед мальовничих краєвидів Сіверщини, хлопчик зростав, мужнів і… назавжди закохався в рідну природу. Після закінчення Івотської середньої школи Віктор вступив на строкову службу, а потім працював на сільськогосподарському підприємстві «Іскра». 1991 рік став для Віктора визначальним – доля подарувала йому кохану дружину. У шлюбі народився син та донечка.

За словами рідних, Віктор Анатолійович дуже любив природу, ходив по гриби з родиною. Десять років віддав охороні зелених насаджень, працюючи в ДП «Шосткинське лісове господарство». За своє життя чоловіку довелося спробувати себе у різних спеціальностях – від охоронця до водія, і завжди до будь-якої справи він підходив старанно, виважено, відповідально.

«Добрий, чесний, людяний, працьовитий», – саме такими словами згадують родичі та знайомі Віктора Карпенка. Він ніколи не зраджував і не залишав і біді – ні рідних, ні друзів, ні Батьківщину.

Вічна пам’ять Герою!