Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Мужність і сила: на Сумщині пройшов відкритий чемпіонат області з пауерліфтінгу (Фоторепортаж)

356

У суботу – 8 грудня – у смт Краснопілля Сумської області відбувся Чемпіонат області з пауерліфтингу (а якщо точніше, Чемпіонат області з класичного та екіпірувального жиму штанги лежачи

Для районного містечка неабияка подія! Участь у змаганнях взяли сімдесят чотири спортсмени із Сум, Краснопілля, Путивля, Глухова, Охтирки та Кобеляків (Полтавщина), Коропу (Чернігівщина). Змагалися у спортивній дисципліні – жим лежачи.

Першими мірялися силами чоловіки-ветерани та чоловіки з інвалідністю, зокрема, боєць-доброволець Анатолій ГОРБЕНКО, який на війні втратив обидві ноги, та майстер спорту міжнародного класу, параолімпійський чемпіон з біатлону Владислав МОРОЗОВ (також із травматичною ампутацією ніг). Виступи спортсменів з інвалідністю справили на присутніх неабияке враження: публіка вболівала від душі, щораз підтримуючи параолімпійців гучними оплесками, хлопці ж незмінно демонстрували мужність і чоловічу затятість у подоланні ваги.

Першими виступали ветерани М1:
– у ваговій категорії до 74 кг Кобзар Олег (м.Охтирка) посів перше місце з результатом 132,5 кг;
– у в/к до 93 кг Калашник Віктор (м.Суми) посів перше місце з результатом 132,5 кг;
– у в/к до 120 кг Зінченко В’ячеслав (м.Охтирка) – перше місце з результатом 190 кг;
та спортсмени з ураженням ОРА:
– серед юніорів у в/к до 105 кг Мацепура Андрій (м.Суми) зайняв І місце з результатом 85 кг;
-серед чоловіків Морозов Владислав, Олімпійський чемпіон, МСМК з біатлону зайняв І місце з результатом 132,5 кг;
– Горбенко Анатолій зайняв ІІ місце з результатом 115 кг.
Серед дівчат:
– в/к до 52 кг Шишкану Аліна (м.Котельва) посіла І місце – 25 кг;
– в/к до 57 кг Іванова Наталія посіла І місце – 40 кг;
– в/к до 63 кг Коваленко Ольга посіла І місце – 62,5 кг;
ІІ місце у Русланової Дарини – 40 кг.
Серед юніорок:
– в/к до 57 кг Гончаренко Олена (м.Охтирка) посіла І місце з результатом 55 кг;
– в/к до 63 кг Гончарова Катерина зайняла І місце та встановила новий рекорд області – результат 66 кг;
ІІ місце у Шрамченко Анни – 37,5 кг;
– в/к до 72 кг Гуляєва Ганна зайняла І місце з результатом 60 кг.
Серед жінок:
– в/к до 57 кг Пальчиківська Дар’я посіла І місце – 47,5 кг;
ІІ місце у Горяєвої Юлії – 35 кг;
– в/к до 63 кг Могильнікова Ольга посіла І місце – 57,5 кг.
Серед юнаків І вікової групи (2006 р.н. та молодші):
– в/к до 46 кг Бакляк Артем зайняв І місце – 45 кг;
ІІ місце у Малій Олександра – 35 кг.
Серед юнаків ІІ вікової групи (2003-2005 р.н.):
В/к до 59 кг:
І місце – Мазний Павло (м.Короп) – 90 кг;
ІІ місце – Доценко Євген – 65 кг;
ІІІ місце – Картавий Іван – 60кг.
В/к до 66 кг:
І місце – Дорофєєв Едуард – 80 кг;
ІІ місце – Булиженко Сергій (м.Котельва) – 70 кг;
ІІІ місце – Філіпенко Єгор – 67,5 кг.
В/к до 83 кг:
І місце – Левчик Олексій (м.Короп) – 90 кг;
В/к до 93 кг:
І місце – Шепілов Ілля – 87,5 кг;
В/к до 105 кг: І місце – Пусь Юрій (м.Глухів) – 100 кг.
Серед юнаків ІІІ вікової групи (2000-2002 р.н.):
В/к до 53 кг:
І місце – Денщиков Роман – 77,5 кг;
В/к до 59 кг:
І місце – Шайденко Павло – 90 кг;
ІІ місце – Троценко Дмитро (м.Короп) – 75 кг;
В/к до 66 кг:
І місце – Мірошниченко Дмитро – 117,5 кг;
ІІ місце – Слабко Антон – 100 кг;
ІІІ місце – Путря Валерій (м.Короп) – 70 кг.
В/к до 74 кг:
І місце – Зеленський В’ячеслав – 122,5 кг;
ІІ місце – Холденко Дмитро (смт. Краснопілля) – 90 кг;
ІІІ місце – Оношко Юрій – 85 кг.
В/к до 83 кг:
І місце – Авраменко Андрій – 127,5 кг;
ІІ місце – Гнилосир Тарас (м. Котельва) – 110 кг;
ІІІ місце – Кулак Олексій – 97,5 кг.
В/к до 93 кг:
І місце – Коржов Денис – 150 кг;
ІІ місце – Дашенко Владислав – 105 кг.
Серед Юніорів:
В/к до 66 кг:
І місце – Воронцов Олексій – 155 кг;
ІІ місце – Омельченко Руслан – 120 кг;
В/к до 74 кг:
І місце – Дмитренко Богдан – 115 кг;
І місце – Савченко Микола (смт.Краснопілля) – 115 кг;
ІІІ місце – Піддубний Павло – 90 кг.
В/к до 83 кг:
І місце – Гагін Дмитро – 150 кг;
ІІ місце – Лелюх Олександр – 125 кг;
В/к до 93 кг:
І місце – Кюркчи Богдан (м.Охтирка) – 115 кг;
В/к до 105 кг:
І місце – Юрченко Павло – 120 кг.
Серед чоловіків:
В/к до 66 кг:
І місце – Жолобко Андрій – 117,5 кг;
В/к до 83 кг:
І місце – МС Анцибор Сергій – 167,5 кг;
В/к до 93 кг:
І місце – МС Дудченко Олександр – 180 кг;
ІІ місце – Красніков Віталій – 177,5 кг;
ІІІ місце – Сидоркін Максим – 162,5 кг.
В/к до 105 кг:
І місце – МС Пальчиківський Ярослав – 205 кг;
В/к до 120 кг:
І місце – Хоруженко Дмитро (м.Котельва) – 185 кг;

– Жим лежачи з використанням екіпіровки:
в/к 74 кг – МС Каптілов Іван (Суми) результат 197,5 кг.
в/к 93 кг – Дручок Валерій (Глухів) результат 210 кг.
в/к 105 кг – Гончаренко Максим – 237,5. Всі три спортсмени перевищили норматив майстра спорту України.