Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Молодь Сумщини запрошують у дебатний онлайн-табір

132

Klitschko Foundation організувало безкоштовний освітній проєкт для молоді 14 – 19 років – Regional Debate Camp. Учасники здобудуть навички дебатування та самопрезентації, а також візьмуть участь у дебатному турнірі. Переможці всеукраїнського турніру дебатування відвідають FOLKEMØDET – молодіжний фестиваль у м. Копенгаген (Данія).

Сьогодні, як ніколи важливо розвивати демократичні цінності, адже це — основа для розвитку будь-якої країни. Зараз всім українцям доводиться відстоювати ці цінності на різних фронтах. Саме тому Klitschko Foundation разом з партнерами The New Democracy Fund та Crossing Borders, реалізують проєкт, де учасники 14-19 років протягом шести днів дебатного кемпу дізнаються:
історію дебатів та правила гри;
як презентувати себе коротко і так, щоб тебе запам’ятали;
як переконати слухачів у правильності своїх думок;
як будувати аргументи і віднайти контраргументи;
про дезінформацію і як з нею працювати;
про демократичні цінності та що є рупором демократії.

Крім цього, учасники візьмуть участь у навчальних іграх, а потім у турнірі з пам’ятними призами. Після яких фіналісти матимуть можливість потрапити на всеукраїнські дебати. Команда, яка потрапляє у фінал — отримує можливість поїхати на фестиваль дебатування у Копенгагені (Данія). Для учасників також знадобитися діджитал курс Democracy Hubs, де зібрана теорія як працює і яка структура демократії.

Директорка Klitschko Foundation, Ангеліна Осадче каже: “Зараз кожен українець та українка як ніколи розуміє, що саме від них залежить майбутнє нашої держави. А тому, попри всі обставини, потрібно рухатися вперед, розвиватися й творити зміни. Ми у фонді ніколи не очікуємо на кращі часи, а беремо ініціативу в свої руки і продовжуємо працювати, адже навіть під час війни потрібно навчатись. Війна рано чи пізно завершиться, а знання та навички знадобляться, аби відновити втрачене та примножити здобуте”

Всі деталі про проєкт і реєстрацію можна знайти за посиланням.
Дедлайн подачі 15 серпня.