Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Мер Сум ініціював створення великого транспортного кільця

515

Олександр Лисенко анонсував ініціативу щодо розробки великого кільцевого транспортного маршруту в місті.

«Поки що плануємо, якщо буде така можливість – то ми його запровадимо. У нас декілька ділянок, де немає тролеї для організації цього кільцевого маршруту: вул. 20 років Перемоги, вул. Чернігівська та вул. Степана Бандери», – сказав Олександр Лисенко.

Окрім того, голова міської територіальної громади наголосив на важливості підготовки нової програми розвитку транспорту.

«У нас у цьому році закінчується програма розвитку транспорту. Я розумію, що можна просто переписати програму, змінити цифри і дати. Це буде неправильно. Я вам казав, що зробіть це максимально публічно. Зараз це можна зробити онлайн. По можливості можете у себе у відділі зібрати наради та запросити людей, які цікавляться ситуацією з транспортом і можуть надати непогані пропозиції до програми. Ви сьогодні говорили про електронний квиток, про схему руху комунального транспорту. Про це треба розмовляти з усіма. Зверніться, будь ласка, в наш департамент інформаційної політики, хай вони вам у цьому допоможуть. Опитування людей зробіть, пройдіть по вулиці і запитайте. Я зараз можу вам показати свої коментарі та пропозиції – потрібен додатковий транспорт за напрямками вул. Героїв Крут – вул. Герасима Кондратьєва та вул. Ковпака – вул. Роменська. Це те, що мені пишуть, до мене звертаються. Але ви можете зробити таке опитування по місту, де у нас є проблемні моменти. Андрій Вікторович (Андрій НОВИК – директор КП «Електроавтотранс» – ред.) цим уже займається. Але вони самі вивчають, водіїв і опитування роблять. Зробіть ще опитування усіх мешканців, давайте ми запитаємо, де нам треба посилити ситуацію, де треба ввести нові маршрути, де навпаки велика кількість тролейбусів. Тобто повинно бути максимально публічне прийняття програми по транспорту», – підсумував очільник Сум.