Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Медзаклади Сумщини отримають додаткові 10 млн грн фінансування

133

Зміни до бюджету Сумської області були внесені, згідно з Розпорядженням №127-ОД “Про внесення змін до обласного бюджету Сумської області на 2024 рік” від 25 березня 2024 р., яке було підписане начальником Сумської обласної військової адміністрації Володимиром Артюхом.

Обсяг бюджетних призначень загального фонду управлінню охорони здоров’я Сумської ОДА збільшили на 9 415 400 гривень.

Виділені кошти отримають не усі медзаклади області, а лише два з них. Усі вони фактично розташовані у м. Суми, мають статус надкластерних і підпорядковуються обласній раді.

Отже, “Сумська обласна клінічна лікарня” отримає 9 340 000 грн на придбання комплектуючих для ангіографічної системи: рентгенівської трубки, робочої станції для зберігання знімків оперативних втручань та монітору 3D навігаційної станції.

“Сумський обласний Центр медико-соціальної експертизи” отримає 75 400 грн для підключення та обслуговування електронної системи охорони здоров’я.

А от для “Обласного клінічного перинатального центру” на придбання медичного обладнання передбачено передати 980 тис. грн з із загального фонду до спеціального фонду (бюджету розвитку).