Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Ленд-арт симпозіум “Простір прикордоння” розширив територію

562

Ленд-арт симпозіум «Простір Покордоння», який проводиться на Сумщині 16 років поспіль, розпочнеться 15 червня і триватиме до 23 червня. Відтепер ленд-арт об’єкти розміщуватимуться між Могрицею та Миропіллям у тих місцях, які здаватимуться авторам найбільш підходящими.

«Художники обиратимуть той ландшафт між Могрицею та Миропіллям, який зможе якнайкраще допомогти втілити задум ленд-арт об’єкта. Ми підвозитимемо учасників симпозіуму до місця, де вони створюватимуть свої роботи», – розповіла куратор ленд-арт симпозіуму «Простір Покордоння» Анна ГІДОРА.

За словами Анни Гідори, після створення ландшафтного заказника на території села Могриця Сумського району учасники ленд-арт симпозіуму не зможуть жити на його території у наметовому містечку. Тому резиденцію художників на час проведення симпозіуму було перенесено до села Миропілля Краснопільськго району. Але свої об’єкти митці зможуть створювати у будь-якій точці від Могриці до Миропілля.

Ленд-арт художники з України, Польщі та Росії приїдуть до Миропілля 15 червня. Щодня ввечері тут проходитимуть концептуальні виставки, пов’язані з ленд-артом, презентації об’єктів. 22 червня у Миропіллі відкриється ленд-арт парк «Простір Покордоння» та відбудеться музичний етнофестиваль «День сонцестояння». Звершиться симпозіум 23 червня.

Источник: RegioNews