Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Корпоративні права на підприємство зі структури Сумського НВО придбав завод Лук’яненка

402

Аукціон з примусового продажу ініціювала Державна виконавча служба для виплати заборгованості по зарплаті працівникам колишнього заводу Фрунзе. Аукціон відбувся в системі електронних торгів арештованим майном СЕТАМ. Продавали частку в статутному капіталі ТОВ “Суми-Електрод” у розмірі 99,98%.

Усього було заявлено чотири учасники, але участь у торгах взяли три — одного відхилили через несплату гарантійного внеску, – пише Sumy.today. – Відповідно до даних системи СЕТАМ, переможцем торгів стало Дочірнє підприємство “Завод обважнених бурильних та ведучих труб”.

Власником 90% цього підприємства, відповідно до даних реєстру юридичних осіб, є громадянин Російської Федерації Лук’яненко Володимир Володимирович. Він володіє заводом через кіпрську компанію “ІНТЕР ГРОУС ІНВЕСТМЕНТС ЛІМІТЕД”.

Що цікаво, Завод обважнених бурильних та ведучих труб придбав частку в статутному капіталі ТОВ “Суми-Електрод” за стартовою ціною. Завод зробив одну ставку і виграв. Інші учасники взагалі не робили ставок. Це може означати змову між учасниками торгів.

Вартість проданої частки “Суми-Електрод”, згідно із даними реєстру юридичних осіб про статутний капітал підприємства складає 2,7 млн грн, а продали її за 759,5 тис грн. Коли до цього частку іще одного підприємства із структури Фрунзе продали за вартість, меншу ніж у статутному капіталі, завод публічно заявив про незаконність торгів. Ідеться про історію з продажем корпоративних прав в ТОВ “Сумиспортінвест”.

Підприємство СНВО не надає коментарів з цього приводу.