Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Комунальники і піротехніки Сумщини працюють без вихідних

111

Як звітує голова Сумської обласної військової адміністрації Дмитро Живицький, станом на 21 квітня по області працюють аптеки і магазини, асортимент розширюється щодня. За цей тиждень повідкривалися спортивні клуби, салони краси, магазини одягу, кав’ярні та ресторани. Працюють приватні медичні заклади, загалом, область повертається до звичного життя.

На вулицях щодня стає все більше людей, автівок – наші мешканці повертаються додому. Пан Живицький каже” Відповісти на питання чи повертатися, остаточно кожен має самостійно. Утім, мої заклики повернутися на Сумщину стосуються більше дорослого, працездатного населення. Ми маємо усі разом працювати над відновленням області і нормальною роботою економіки: робіть те, що вмієте краще за все, це буде найважливішим внеском у нашу перемогу. Сім’ям з маленькими дітьми і людям похилого віку я поки не раджу повертатися. Повітряні тривоги все ще бувають, а це значить – треба щоразу спускатися в укриття. Ну і ситуація зі скупченням військ ворога на нашому кордоні не вирішена до кінця. Повної безпеки ми ще не маємо, в країні триває війна. Тож безпека для нас – найперше. Ми з військовими багато працюємо по цьому питанню в області, але про це я не звітуватиму на загал. Прошу поставитися до цього з розумінням”.

Щоденно триває кропітка робота з розмінування території Сумської області від боєприпасів, які залишив по собі ворог. Без вихідних працюють і комунальні служби. Відновлення і розчищення області триває постійно.