Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Командувач Об’єднаних Сил ЗСУ відвідав Сумщину

635

Сергій Наєв відвідав оборонні позиції задля вивчення умов несення служби та виконання бойових завдань. Він вважає, що військові, які боронять Сумський напрямок, вмотивовані, знають своє бойове завдання й готові до його виконання. Командирами підрозділів правильно організовані заходи бойової підготовки, логістичне забезпечення та створені комфортні умови служби й проживання для бійців. Тобто, на сумському напрямку наші оборонці готові до якісного виконання поставлених завдань.
Також Сергій Наєв провів нараду щодо удосконалення умов цивільного захисту населення, яке проживає у прикордонних районах. У ній також взяв участь в. о. голови Сумської ОВА Тарас Савченко..
Також було визначено низку конкретних заходів, які має здійснити ОВА разом з військовим командуванням.
“Нами визначені спільні напрямки щодо миттєвого реагування на ворожі обстріли по об’єктах критичної інфраструктури та миттєвого забезпечення захисту цивільного населення області”, – сказав Савченко.
Учасники погодилися, що протягом місяця слід вийти на конкретні результати зі зменшення пошкоджень цивільної інфраструктури та втрат серед цивільних.

Анатолій Поляченко, Панорама, №12-2023