Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

КНП «Клінічна лікарня №5» СМР: упевнене лідерство та гордість галузі

1,083

27 січня у колективі комунального некомерційного підприємства «Клінічна лікарня №5» Сумської міської ради відбулася непересічна, урочиста подія – підсумкова Медична виробнича рада. Ключова тема зібрання – підведення підсумків ділового 2020 року та відзначення кращих представників трудового колективу лікарні.

Підсумки напруженої роботи, або коли нарада як свято
У актовій залі, із дотриманням карантинних вимог, о 14-00 годині зібрався актив закладу. Відчувалася атмосфера приємного хвилювання та піднесеного настрою. У першу чергу, тому, що упродовж восьми попередніх карантинних місяців персонал жодного разу очно не обговорював виробничі питання у такому форматі. Натомість наради відбувалися лише дистанційно, по селектору, й людям, очевидно, не вистачало живого спілкування у колі колег та давніх друзів по роботі. І окрім того, особливого урочистого шарму шановному зібранню додавала присутність співробітників, котрі готувалися до отримання нагород.

Розпочинаючи роботу Медичної ради, головуючий – директор КНП «Клінічна лікарня №5» СМР В’ячеслав Петренко – тепло привітав присутніх з довгоочікуваною зустріччю. Далі очільник закладу розповів про основні напрямки роботи колективу за звітний період – 2019-2020 рр. У цей час колектив пройшов непростий шлях змін, які стартували у вересні 2019 року. Тоді у рамках реформи медичної галузі лікарня автономізувалася й отримала новий статус – некомерційного підприємства. Як згадує В’ячеслав Юрійович, колектив доволі швидко опанував нові умови господарювання, а з 1 квітня 2020 року відважно розпочав другий етап медреформи. При цьому лікарня №5 зберегла лідируючі позиції в наданні багатопрофільної медичної допомоги хірургічного направлення. Окрім поліклініки, у лікарні працювали 15 стаціонарних відділень з основних напрямків лікувальної справи, де надавалися медичні послуги, згідно укладеного договору з НСЗУ – новою структурою, яка з’явилася у ході реформи.


– Разючі зміни в наше життя та роботу внесла епідемія COVID-19. Починаючи з серпня 2020 року заклад став провідною міською лікарнею для госпіталізації коронавірусних хворих. Упродовж декількох місяців (серпень-грудень 2020 року) відбулося перепрофілювання декількох діючих відділень, і на їх базі відкрилося 5 спеціалізованих небоксованих інфекційних відділень на 200 ліжок, де проліковано 1 331 хворих на COVID-19, – констатує директор підприємства В’ячеслав Петренко і називає декілька красномовних цифр, які характеризують інтенсивність діяльності закладу. – Для порівняння: у минулі роки загальний бюджет лікарні складав у межах 70 млн грн, а 2020 року лише на боротьбу із СOVID-19 було освоєно більше 100 млн грн, з них: заробітна плата – майже 60 млн грн, ліки – 25,7 млн грн, засоби індивідуального захисту для медичних працівників – 4 млн грн, придбання різнопрофільного обладнання – 5 млн грн, оплата послуг для забезпечення лікарняного процесу – 1 млн 300 тис грн та інше.

Окремо В’ячеслав Юрійович акцентував увагу на величезній спільній роботі, здійсненій разом із міською радою. Директор говорить, що колектив висловлює вдячність за щире розуміння та усіляку підтримку, бо за кошти з міської скарбниці проведені масштабні капітальні ремонти на суму понад 6, 5 млн грн. Також за асигнування у сумі понад 11 млн грн з місцевого бюджету лікарня суттєво оновила арсенал медичного обладнання. А саме придбано: два потужних рентгенапарата (8, 5 млн грн), комп’ютерне оснащення (541,9 тис грн), три електрокардіографи (176,2 тис грн), 33 концентратори кисню (1,5 млн грн) та інше устаткування, що дає змогу надавати якісні послуги населенню.


І один із показових прикладів консолідованої співпраці лікарні з усіма гілками влади – удосконалення системи подачі медичного кисню. «Відомо, що киснева терапія – є незамінним елементом у лікуванні ковідних пацієнтів. Щоб мати 100% забезпечення киснем, відбулося швидке облаштування кисневої станції, де освоєно більше 3,5 млн грн. І це є чудовим прикладом спільної праці, коли задля порятунку людей консолідовано кошти лікарні, міської ради, місцевого бізнесу та державного бюджету шляхом субвенції на область», – аргументує директор закладу В’ячеслав Петренко.


Його ділову тональність продовжили вступи трьох профільних заступників директора підприємства. Зі звітними доповідями по кожному зі свого напрямку роботи виступили: заступник директора з медичної частини Тетяна Ткач, заступник директора з поліклінічного розділу роботи Наталія Пірятінська і заступник директора з економічних та загальних питань Віта Лапоногова. Квінтесенція їх виступів – це докладна фахова інформація про напружену роботу колективу упродовж 2019-2020 рр. Кожна із заступниць тези своїх доповідей підкріплювала переконливими статистичними даними. Ця інформація вдало сконцентрована у вигляді інфографіки «5-ТОП досягнень КНП «Клінічна лікарня №5» СМР за період 2019-2020 рр.

Престижні відзнаки для медиків
Підводячи риску у діловій частині медичної ради, очільник «Клінічної лікарня №5» В’ячеслав Петренко логічно перейшов до презентації відзнак, котрими удостоєно заклад та його співробітників.

– З радістю повідомляю Вам, шановні колеги, що наше підприємство зайняло почесне місце в Національному бізнес-рейтингу, укладеного серед 1206 підприємств України. На основі звітності національного статистичного класифікатора, за підсумками незалежного рейтингування і аналізу фінансового господарської діяльності в Україні КНП «Клінічна лікарня №5» МСР відзначено нагородою: Почесним званням «Лідер галузі 2020». Підставою для нагородження є результати підприємства у всеукраїнському рейтингу. А саме: «Золото» серед державних і комунальних підприємств (КВЕД 86.10) за показником «Рентабельність реалізованої продукції (товарів, робіт, послуг)».

Позиції нашого підприємства у рейтингу: 43 місце «Золото» серед суб’єктів господарювання України за показником «Рентабельність реалізованої продукції (товарів, робіт, послуг)» та 4 місце «Золото» серед суб’єктів господарювання Сумської області за показником «Рентабельність реалізованої продукції (товарів, робіт, послуг). Цей високий Статус підтверджується свідоцтвом про результати рейтингування та нагородами, які ми отримали право на їх безстрокове використання в діловому спілкування із партнерами, – оголосив В’ячеслав Юрійович.

Варто процитувати рядки зі супровідного листа, де, зокрема, говориться про соціальну вагу та престиж нагороди: «Присвоєння статусу «Лідер галузі 2020» – це свідчення високої ефективності управління ресурсами, надійності та професійності. Високе звання лідера є вагомим аргументом у побудові діалогу з партнерами, клієнтами, державою, а також стійкою основою для зміцнення позитивної репутації та інструментом підсилення маркетингової активності».

А далі під оплески присутніх відбулося вручення першого комплекту нагород статусу «Лідер галузі 2020» (повний список нагороджених працівників подається на сторінці, що поруч).

У продовження урочистого заходу відбулося представлення ще однієї престижної відзнаки.

– Минулий рік видався складним іспитом для колективу. Але ми з честю і гідністю пройшли усі випробування, – щиро зауважив директор підприємства В’ячеслав Петренко та із гордістю за рідний колектив продовжив: Наш вклад та професійну роботу Спільнота «Ліга кращих» відзначила високою нагородою – Почесним званням «Підприємство року 2020». «Ліга кращих» засвідчила, що підставою для нагородження слугує бездоганна ділова репутація КНП «Клінічна лікарня №5» СМР». Почесного звання «Підприємство року 2020» – є зареєстрованим товарним знаком, а створена на його основі у 2008 році одноіменна Статус-нагорода служить інструментом для ведення історії досягнень кращих підприємств України.

Після презентації почесного звання ряд кращих працівників медичної спільноти «Клінічної лікарні №5» отримали нагороди з рук директора підприємства В’ячеслава Петренко.

Після того як стихли оплески, супроводжуючі церемонію нагородження, а присутні зовсім не поспішали розходитися, директор підприємства В’ячеслав Петренко подякував колективу за сумлінну працю й підкреслив, що сьогоднішній успіх – це вклад кожного працівника в успіх спільної справи, самовіддане служіння обраній справі та високий професіоналізм, що завжди вигідно вирізняв славний колектив лікарні №5.

Привілеї КНП «Клінічна лікарня №5» СМР як власника статусу «Підприємство року 2020» від спільноти «Ліга Кращих»:
* Ліцензійні права на використання у власній символіці статусу «Підприємство року 2020»;
* Міжнародний сертифікат «The Enterprise of the Year-2020» для використання в міжнародних тендерах та програмах співробітництва;
* Диплом «The Enterprise of the Year-2020», котрий виписується в Україні, завіряється аудиторами Standart Chartered Rating (Німеччина, ЄС) та International Rating Association (Гонконг);
* Статус «Підприємство року 2020» має бездоганну ділову репутацію, завірений в Євросоюзі і тому вигідно вирізнятиме КНП «Клінічна лікарня№5» СМР на фоні конкурентів.

Працівники КНП «Клінічна лікарня №5» СМР, котрі отримали нагороди за високі професійні досягнення за підсумками 2020 року. Церемонія нагородження відбулася у актовій залі закладу 27 січня 2021 року. (Тут має бути 4 візуальних розділів)

За видатні професійні досягнення, високий діловий авторитет, вагомий особистий внесок у розвиток галузі нагородити орденом «Гордість галузі» директора КНП «Клінічна лікарня №5» СМР ПЕТРЕНКА В`ЯЧЕСЛАВА ЮРІЙОВИЧА.

За багаторічну плідну працю, ефективне керування підприємством-лідером та дотримання високих соціальних обов’язків, що сприяло перемозі над конкурентами та загальному зміцненню економіки країни вручається Сертифікат «Керівник року України» директору КНП «Клінічна лікарня №5» СМР ПЕТРЕНКУ В`ЯЧЕСЛАВУ ЮРІЙОВИЧУ.

Директор підприємства В’ячеслав Юрійович Петренко упродовж 22 років обіймає посаду керівника провідного медичного закладу м. Суми. Він – кандидат медичних наук, заслужений лікар України. У його активі багаторічний досвід роботи, пошана колег та ряд професійних досягнень: президент Асоціації медичних працівників області, член-кореспондент Академії інженерних наук, лауреат Міжнародної іміджевої програми «Кращі українські підприємства» в номінації «Медицина і охорона здоров’я» та ін. В’ячеслав Юрійович завжди приділяє велику увагу роботі із персоналом і говорить: «Очолюваний мною колектив однодумців, професіоналів лікарняної cправи є для мене і стимулом для постійного самовдосконалення, і найвагомішою більшою нагородою».

За професійну майстерність та особистий внесок за високі здобутки підприємства нагородити працівників КНП «Клінічна лікарня №5» СМР закладу медаллю «За професійний внесок»


ЛАПОНОГОВУ ВІТУ ВОЛОДИМИРІВНУ, заступника директора з економічних та загальних питань

 

ГОРЛАЧ ЮЛІЮ ЛЕОНІДІВНУ, головного бухгалтера

 

ТКАЧ ТЕТЯНУ ВІКТОРІВНУ, заступника директора з медичної частини

 


ПЕРЕРВУ ОЛЕКСАНДРА ОЛЕКСАНДРОВИЧА, завідувача хірургічного відділення №1, лікаря-хірурга

 

СТОВБИРА ОЛЕКСАНДРА АНАТОЛІЙОВИЧА, завідувача хірургічного відділення № 2, лікаря-хірурга

 

ДІДЕНКА СЕРГІЯ ІВАНОВИЧА, провідного спеціаліста цивільного захисту

 

КОЗИНЕЦЬ ЛЮДМИЛУ ІВАНІВНУ, головну медичну сестру

 

За видатні професійні досягнення, високу продуктивність та якісне виконання обов’язків, відповідальність, відданість цінностям підприємству і особистий внесок у загальний успіх нагородити працівників КНП «Клінічна лікарня №5» СМР почесним званням «Спеціаліст року»


ПІРЯТІНСЬКУ НАТАЛІЮ АНАТОЛІЇВНУ, заступника директора з поліклінічного розділу роботи

 

БАНДУРУ ІГОРЯ ВАСИЛЬОВИЧА, завідувача відділення анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії

 

ТАРАСОВУ НАТАЛІЮ ПАВЛІВНУ, завідувача інфекційного відділення №5

 

ГЕЙКА ОЛЕГА ВАСИЛЬОВИЧА, завідувача інфекційного відділення №2, лікаря-інфекціоніста

 

ТЕРЛЕЦЬКОГО ВІКТОРА ЯРОСЛАВОВИЧА, завідувача інфекційного відділення №6, лікаря-отоларинголога

 

ПОТАПЕНКА ВОЛОДИМИРА ВОЛОДИМИРОВИЧА, завідувача інфекційного відділення №3, лікаря-хірурга

 


ТОКАРЕВУ ГАЛИНУ КОНСТЯНТИНІВНУ, завідувача інформаційно-аналітичним відділом

 


БАРСУКОВА ІГОРЯ АНАТОЛІЙОВИЧА, головного енергетика

Відзначено сертифікатами «Гордість професії 2020» кращих працівників КНП «Клінічна лікарня №5» СМР
За професійне, ефективне, своєчасне виконання обов’язків та досягнення високих показників у власній роботі, що дозволило підприємству отримати перевагу над конкурентами, нагородити Національним сертифікатом-2020 «Гордість професії України»

БЕЗБАБНОГО ВОЛОДИМИРА ІВАНОВИЧА, завідувача відділення хірургії «Однієї доби», лікаря-хірурга

 


КОЛЕСНІКОВУ ТЕТЯНУ ВІКТОРІВНУ, завідувача гінекологічного відділення, лікаря акушера-гінеколога

 


СТЕЦЕНКО ЛЮДМИЛУ ОЛЕКСАНДРІВНУ, завідувача приймального відділення, лікаря-терапевта

 


БЄЛУГІНУ НАДІЮ ІВАНІВНУ, сестру медичну операційну старшу операційного блоку

 

 

ІД