Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Яке вино вибрати до столу?

Червоні сухі вина
47

Червоні сухі вина представлені у трьох великих категоріях – легкі, середні та повнотілі напої. Різниця між ними досить суттєва. Вона полягає не тільки у складі, а й способі виготовлення, а також географічних особливостях місця, де було вирощено врожай винограду.

Щоб отримати дійсно якісний напій, покупцям потрібно залишити замовлення на сайті Turbo.ua https://turbo.ua/ru/category/chervone-vyno, каталог якого постійно розширюється. Зручна система фільтрів дозволяє легко вибрати продукт, який відповідатиме будь-яким уподобанням. Для замовлення достатньо додати улюблене вино у кошик. Turbo.ua забезпечить доставку товарів з онлайн-супермаркету в термін від 15 хвилин. Клієнти можуть оформити доставку із будь-якого куточка Києва.

Легкі червоні вина

Такі напої вирізняються досить високим рівнем кислотності. Місцем їхнього виробництва є країни та регіони, в яких протягом більшої частини року зберігається прохолодна погода:

  • Бургундія;
  • Німеччина;
  • Північні штати США.

У цій категорії представлені такі знамениті сорти, як Піно нуар та Божоле. Технологія виробництва останнього передбачає метод вуглекислої мацерації. Молоде вино зазвичай сервірують після охолодження. Воно стане чудовим доповненням до страв та закусок із нежирних компонентів.

Середні червоні вина

Серед напоїв, що вирізняються середнім тілом, виділяють іспанські вина. Для більшості з них використовується виноград сорту Темпранільйо. Також варто відзначити смакові якості італійських середніх вин із винограду Санджовезе. Загальною рисою напоїв є молодість. Для витримки використовують дерев’яні бочки. Термін зберігання зазвичай становить до 12 місяців, після чого вино розливають по пляшках та відправляють у магазини. Готовий продукт відрізняється насиченим фруктовим букетом, у якому можуть зустрічатися нотки полуниці та смородини.

Повнотілі червоні вина

Для виробництва подібних алкогольних напоїв використовують сорти Шираз і Мальбек. Готові вина вирізняються максимально розкішним фруктовим букетом. Часто в них можна побачити яскраві нотки кави, шоколаду або чорного перцю. Мерло і Каберне також входять до цієї категорії, але мають низку відмінностей. Особливо вони стають помітними у випадку продукції з виноробного регіону Бордо. Такі вина відрізняються нотками стиглих фруктів, а також відтінками дуба та тютюну у загальній палітрі.

У яких регіонах виробляють найкращі червоні вина?

Насамперед це французькі області Бордо та Бургундія, які славляться своїми багатовіковими традиціями випуску найкращих європейських вин. Також варто виділити італійську Тоскану та іспанську Ріоху. Вина з Нового світу швидко збільшують присутність на ринку завдяки своїм демократичним цінам.

Швидка доставка продуктів дозволить поповнити запаси улюблених напоїв перед черговим заходом. Свіжість товарів гарантована, адже доставка здійснюється виключно у термосумках. Мобільний додаток дозволяє швидко оформити замовлення з будь-якого району столиці. При замовленні на суму від 250 грн клієнти отримують безкоштовну доставку.

НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я