Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Исполком уточнил, кто и как может ездить в транспорте Сум (обновлено)

2,478

На заседании во вторник 21 апреля 16 членов исполкома проголосовали за внесение изменений в ранее принятое решение о работе городского пассажирского транспорта. В частности, в нем говорится о том, что пассажиры и водители должны быть в масках или респираторах, в том числе самодельных. И при себе иметь удостоверение, служебный пропуск или справки с работы. А также кроме сотрудников предприятий критической инфраструктуры и жизнеобеспечивающих предприятий транспортом могут пользоваться социальные работники, люди с хронической почечной недостаточностью и опекуны нетрудоспособных лиц.
“Дозволити користуватися міським пасажирським транспортом під час карантину хворим на хронічну ниркову недостатність, які отримують лікування методом гемодіалізу при пред’явленні відповідної довідки. Опікунам (піклувальникам) над повнолітніми недієздатними особами (обмежено дієздатними) при пред’явленні посвідчення опікуна (піклувальника); особам, які надають соціальні послуги та особам, які здійснюють нагляд за особою з інвалідністю
І групи або особою, яка досягла 80 років, на підставі довідок про одержання в департаменті соціального захисту населення Сумської міської ради компенсаційної виплати непрацюючий особі, яка доглядає за особою з інвалідністю І групи або за особою, яка досягла 80 річного віку, та компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги», – сказано в решении.
В частности, исполком решил отказаться от справок установленного образца и теперь один из пунктов таков: ”
“Водії та пасажири під час перевезень зобов’язані мати та використовувати засоби особистого індивідуального захисту, зокрема респіратори, захисні маски, у тому числі виготовлені самостійно. Пасажири повинні мати при собі службове посвідчення або перепустку або довідку, в якій повинно бути зазначене призвище, імя та по батькові, місце роботи, призвище керівника та засвідчене підписом керівника та печаткою, для ФОП – у разі відсутності печатки на зворотній стороні довідки фіксується копія витягу з Єдиного державного реєстру щодо вказаної фізичної особи. Пасажир повинен мати документ, що посвідчує особу”.