Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Євген Подкова загинув на Донеччині

598

Як повідомляє Сумський обласний ТЦК та СП, солдат Євген Подкова, 1990 року народження, загинув 7 грудня у Донецькій області під час мінометного обстрілу.

ПОДКОВКА ЄВГЕН КОСТЯНТИНОВИЧ народився 11 січня 1990 року в місті Шостка. Тут пройшли його дитячі роки, тут він закінчив школу-ліцей. Здібний, обдарований юнак захоплювався журналістикою, тому вступив до одного з найбільших і найвідоміших вишів країни – Київського політехнічного інституту імені Ігоря Сікорського. Рідні та знайомі згадують Євгена як яскраву та багатогранну особистість. Він гаряче любив життя, цікавився багатьма речами, натхненно працював і досягав успіху. Після здобуття вищої освіти молодий чоловік заочно закінчив музичну школу з гри на фортепіано та гітарі. На початку війни Євген написав пісню «Україна», яка була виставлена на Ютубі. Ще одним захопленням став спорт – боротьба та легка атлетика, а також швидкісна їзда на мотоциклі, автомобілі або велосипеді.

Після закінчення інституту Євген Костянтинович працював в одній зі столичних компаній ІТ фахівцем, а з 2017 року вирішив розпочати власну справу (консультації з питань інформації, комп’ютерного програмування). Однією з заповітних мрій було створення міцної та великої родини. «Він мріяв бути найкращим батьком і чоловіком», – згадують близькі. Євген дуже цінував родину, любив своїх батьків і піклувався про них. Все життя він був вірним сином – як своєї родини, так і матері-України. Наприкінці березня Євген Костянтинович став на захист рідної землі.

Квітень 2022 року приніс в родину чорну звістку – помер батько, який так пишався сином-військовим… 7 грудня не стало самого Євгена.

Поховали загиблого воїна 12 грудня у рідному м. Шостка.