Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Суми виживають в умовах енергетичних лімітів

8,268

Ситуація з відключеннями у м. Суми цього тижня ще більше загострилася. Графіки змінювалися ледь не щодня, люди не встигали їх відшукувати, як вже з’являвся новий. Ускладнювало ситуацію з вимкненням світла і те, що у багатьох будинках вони взагалі не діяли: тобто, на папері графік є, а насправді у будинку світла не бувало по 8-10 годин поспіль.

Ситуація дещо стабілізувалася з п’ятниці 9 грудня. АТ “Сумиобленерго” нарешті спромоглося розробити графік -4/+2, у якому припускається, що у кожній з трьох черг по місту світла не буде однакову кількість годин – у режимі “без електрики” 4 години, з електроенергією 2.

Насправді ж, як повідомляють обурені мешканці спальних мікрорайонів, таких як пр-т. Курський або 11-12 мікрорайони, світла у них і надалі не буває по 8 і більше годин підряд.

АТ “Сумиобленерго” не коментує ніякі свої дії окрім як офіційними пресрелізами на офіційній сторінці у ФБ. А очільник громади Олександр ЛИСЕНКО ініціював проведення наради щодо врегулювання ситуації з відключенням електроенергії у Сумській МТГ. На нараді були присутні енергетики міста та області, правоохоронці, працівники ДСНС, теплогенеруючих, теплопостачальних і водопостачальних підприємств, представники департаменту інфраструктури міста.

Влада Сумської МТГ готує звернення до державних структур, щоб нашій громаді збільшили ліміти споживання електроенергії.

Містяни, у яких світла немає понад 6 годин, можуть звертатися зі скаргами до міськради, а також на гарячу урядову лінію 044-204-48-94