Футбольний сезон на Сумщині у розпалі

202

Відбулися матчі чемпіонату та Кубка Сумщини з футболу сезону 2022. У чемпіонаті було зіграно кілька матчів у першій лізі, а також півфінальний та чвертьфінальний поєдинки обласного Кубка.

У чвертьфіналі Кубка зустрілися “Віталія” (Чернеча Слобода) та “Колос” (Шостка). Їх поєдинок завершився доволі несподівано – впевненою перемогою команди “Віталія” з рахунком 4:1. Тож дебютанти з Конотопщини продовжують дивувати своє впевненою грою. За словами керівників команди, їх завдання – боротися за нагороди чемпіонату та за перемогу у розіграші Кубка. Що ж, такі плани дебютанта заслуговують лише на повагу. А перший півфіналіст Кубка визначився у матчі минулорічних фіналістів – глухівського “Велетня” та охтирського “Нафтовик”. Матч завершився з рахунком 2:1 на користь охтирчан, які й вийшли до фіналу. Суперник охтирчан визначиться у поєдинку команд “Україна” (Токарі) – “Віталія”. Нагадаю, що саме “Нафтовик” і є діючим володарем Кубка області.

Через те, що провідні команди області грали поєдинки Кубка, матчів у вищій лізі не було. Натомість у першій зіграли кілька матчів. Нарешті одержав першу перемогу василівській “Колос”, який обіграв ФК “Дружба”. Нагадаю, що згідно регламенту, на цьому етапі за перемогу в основний час команда отримує 3 очки, за поразку – 0. Якщо основний час завершиться внічию, команди пробивають серію пенальті. Перемога по пенальті – 2 очки, поразка – 1. У групі Б “Колос” та ФК “Дружба” зіграли в основний час унічию 4:4, а по пенальті переміг “Колос” – 4:3. У групі А зустрілися білопільський “Аграрник-Авангард” та ФК “Кролевець”. Матч завершився перемогою футболістів Білопілля з рахунком 4:1.

Охтирський “Нафтовик” у цьому сезоні є єдиною командою, яка представляє Сумщину на всеукраїнській арені – охтирчани грають у чемпіонаті України серед аматорських команд. У цьому турі охтирчани проводили поєдинок проти лідера – київського “Штурму” і поступилися з рахунком 0:3. Зараз наші земляки займають четверте місце у турнірній таблиці своєї групи.