Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

На Сумщині засудили пенсіонерку-колаборантку

370

Тростянецький районний суд Сумської області оголосив вирок мешканці м. Тростянець, яка упродовж березня-серпня 2022 року, використовуючи власний ноутбук, поширювала через російську соціальну інтернет-мережу “однокласники” публікації, які дискредитують Збройні Сили України, а також публікації в підтримку дій зс рф та бойовиків терористичних утворень “днр/лнр”.

У період з 16.03.22 року по 25.08.22 за допомогою власного ноутбука, перебуваючи вдома в Тростянці, заходила до російської соціальної мережі “однокласники”, де остання зареєстрована за ніком та профілем, зазначеним в обвинувальному акті, постила й розповсюджувала публікації, які дискредитують Збройні Сили України, а також публікації у підтримку дій російської федерації та бойовиків терористичних утворень так званих “днр та лнр”, – повідомляє пресслужба прокуратури.

Під час досудового розслідування між сторонами кримінального провадження: прокурором та обвинуваченою, за участі захисника укладено угоду про визнання винуватості у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 436-2 КК України.

28 вересня 2022 р. Тростянецький районний суд Сумської області оголосив вирок 72-річній жінці у вигляді одного року позбавлення волі без конфіскації майна.
Але на підставі ст. 75 ККУ суд звільнив обвинувачену від відбування призначеного покарання з випробувальним строком тривалістю один рік. “Покласти на обов’язки періодично з’являтись для реєстрації до уповноваженого з питань пробації, повідомляти уповноваженого з питань пробації про зміну місця проживання”, – йдеться у постанові суду.

Панорама №31-2022
Фото Суспільне. Суми