Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Фотопроєкт для онкоодужуючих жінок презентували у Сумах (Відео)

237

Благодійну фотовиставку «Краса у серці» презентували у Коyгрес центрі СумДУ

Це проєкт для онкоодужуючих жінок, який започаткували рік тому. Днями підбили підсумки і показали загалу свої роботи.

Усього у проєкті взяли участь 18 жінок. Над світлинами для них безкоштовно працювали стилісти, візажисти та фотографи міста.

«Мене це вразило, я повірила у себе, зрозуміла, що навіть якщо ти зіткнувся з такою проблемою ти не один, стаєш більш впевненішим, розкриваєшся, коли з тобою працюють професіонали, відчуваєш себе просто жінкою», – каже учасниця проєкту «Краса у серці» Яна Чубур.

Започаткували проєкт «Краса в серці» рік тому, зараз презентовано вже його третій етап.

Організатор заходу задоволена результатами фотовиставки. Вікторія Сема розповіла як виникла ідея створення проєкту, про страхи та підсумок: «Коли виникла ідея створити проєкт для онкоодужуючих жінок мені було трохи лячно. Виникали питання: як відреагують жінки, чи потрібно їм взагалі такі емоції. На перші зустрічі приходили жінки з опущеними плечима, невпевнені, в очах був сум, але на протязі фотосесії жінки розквітали, з’явились посмішки, сміх, деякі наважилися зняти перуки і вже тоді я зрозуміла що, цей проєкт необхідний. Він цілющий! Дуже приємно було бачити, як на аватарках замість котиків з’являються гарні жінки».
Фото Sumy.post