Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

«Фармак» за здоровий спосіб життя: п’ятий ювілейний забіг у місті Шостка

192
У кожного міста є свої традиції. Ми слідуємо стародавнім, а новітні створюємо самі. Уже доброю традицією для «Фармак» стало вітати Шостку із Днем міста спортивно. Компанія вп’яте провела ювілейний забіг «”Фармак”: біг для здоров’я». Спортивне свято відвідало 500 учасників. Участь у заході могли взяти всі охочі безкоштовно. Організатори запропонували 2 забіги для дорослих на дистанції 2000 м і дітей до 13 років 500 м.

 

Переможницею пробігу «Фармак»: біг для здоров’я» серед дівчат стала Валерія Казмірук, хлопців – Денис Заєць. Кращою серед жінок була Марія Павленко. Серед чоловіків перемогу здобув Володимир Киц.

Переможців нагороджували зіркові гості заходу та керівництво компанії «Фармак».

 

«Ми працюємо в Шостці з 2015 року і протягом цього часу активно долучаємося до життя нашої громади. Ми прагнемо розвивати не тільки компанію, а й території, на яких ведемо бізнес. Дякуємо містянам, що бігли сьогодні з нами заради здоров’я та вітаємо зі святом!» – коментує Євгенія Піддубна, директорка з корпоративних комунікацій «Фармак», перетнувши фініш.

 width=

 

Цьогоріч до події доєдналися ведуча «Хіт FM» Юлія Карпова та відома українська співачка Руслана Лижичко.

 

«Приємно бачити, що до таких проєктів, як «”Фармак”: біг для здоров’я», щороку приєднується все більша кількість людей. Дуже приємно бути присутньою та дякую «Фармак» за запрошення! Такі заходи не тільки об’єднують, але й часто стають гарним стартом для наступних звершень задля здоров’я!» – коментує Руслана.

 

Учасник пробігу ,ветеран спорту, шосткинець Іван Васильович Пата. У цьому році йому виповнюється 84 роки. Він виходив на старт чотирьох пробігів, які організовувала компанія «Фармак». «Я біжу для здоров’я», – каже Іван Васильович. Спортом він займається з 5 років. До речі в активі досвідченого спортсмена сім марафонів.

 

 width=

Попри те, що захід був багатолюдним, організатори подбали про дотримання всіх протиепідемічних заходів.

Дивіться, як це було, на сайті події http://www.farmak.run/

Довідка про компанію

«Фармак» – лідер фармацевтичного ринку України*. У продуктовому портфелі компанії понад 220 складнокомпонентних сучасних лікарських засобів. Серед основних напрямів – ендокринологічні, гастроентерологічні, кардіологічні, неврологічні, протизастудні та інші препарати.

Компанія щорічно реінвестує в розвиток до 90% прибутку. Загалом з 1995 року інвестували в модернізацію виробництва понад 310 млн доларів США. Щорічні інвестиції в наукові дослідження й розробки становлять приблизно 15 млн доларів США. Виробничі потужності та лабораторно-технічний комплекс підприємства мають міжнародну сертифікацію та відповідають високим вимогам європейських стандартів GMP.

 width=

У 2020 році «Фармак» збільшив експортні постачання на 40%. Сьогодні продукція компанії представлена в понад 30 країнах ЄС, Центральної та Південної Америки, СНД, Близького Сходу, Азії та інших.

«Фармак» входить до топ-25 найінноваційніших компаній, визнаний найбільшим платником податків серед фармвиробників України та найкращим роботодавцем**.

* За обсягами продажу лікарських засобів у грошовому вираженні, за даними Proxima Research.

** За даними рейтингів видання «Власть денег» (2020 рік), «РЕЙТИНГ. Бізнес в офіційних цифрах» (2021 рік), «Топ-100. Рейтинги крупнейших» (2020 рік).

ІД