Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Двоє жителів Сумщини загинули після ворожих обстрілів

358

Учора ворог здійснив обстріл населених пунктів Краснопільської та Великописарівської громад Сумської області. Вогонь вівся з ворожої території з різного виду зброї. У результаті двоє жителів Сумщини загинули, ще троє доправлені до лікарень у важкому стані

Як звітує голова Сумської ОВА Дмитро Живицький, весь день 28 червня ворог не припиняв атаки на прикордоння Сумської області.

“Після 10 ранку ворог почав зухвало обстрілювати Краснопільщину та окремі населені пункти Великописарівської громади. Були авіаційні обстріли: росіяни запустили близько 20 ракет з гелікоптерів, які не перетинали лінію державного кордону. Усі прильоти – Краснопільська та Миропільська громади. Після 11 ранку орки відкрили вогонь з реактивних систем залпового вогню “Град”, 30 прильотів по Краснопільщині.

З опівдня били по селах тієї ж Краснопільської громади, близько 50 артилерійських пострілів із САУ. Також вели вогонь з кулеметів та станкового гранатомета.

Близько 14 години росіяни знову накрили з артилерії Краснопільську громаду, близько 30 прильотів.
Після 18 години – ще 40 та ще 12 ударів з реактивних систем залпового вогню по різним населених пунктах громади.

Після опівдня на одне із сіл Великописарівської громади безпілотник скинув вибуховий пристрій.
Після 12 години ситуація повторилася.

Останній на вчора обстріл завершився близько двадцять третьої години. Ворог стріляв з гранатометів по Великописарівській громаді, 40 приходів. Решта ночі була тихою”.