Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

До Сум завітав відомий блогер (відео)

148

Суми відвідав автор каналу ЧУШ Степан Єраносян. Дивна на перший погляд абревіатура розшифровується як “Чудова Українська Шаурма”. Саме ця вулична їжа привела блогера до обласного центру. Так, Степан скуштував 7 “шавух”, придбаних у різних закладах Сум, оцінивши кожну за власною шкалою.

Яка шаурма сподобалась гостю більше, а також хто супроводжував його сумськими вулицями, можете глянути у відео нижче (спойлер: провальні екземпляри блогеру не трапились). Паралельно Степан спробував новий формат відео, який запропонував оцінити підписникам. Так, паралельно з тестуванням шаурми місцевий супутник ознайомив блогера з історією та деякими пам’ятками міста (переважно на вул. Троїцькій).

“Це мене трошки здивувало — всюди обслуговування було українською чистою гарною мовою, — прокоментував Степан у відео. — Якщо хтось думав, що Суми знаходяться біля кордону, і тут всі будуть розмовляти російською — ні. Я кайфонув від міста, воно — компактне, приємне. Обов’язково повернусь колись до Сум ще, тому що мені сподобалось.”