Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

До 5 років позбавлення волі засуджено жителя Сумщини, який викрав у пенсіонерки всі заощадження

96

Великописарівським відділом Охтирської місцевої прокуратури доведено в суді вину 47-річного місцевого жителя в крадіжці грошей та заволодінні транспортним засобом.

Встановлено, що чоловік інколи допомагав по господарству одинокій односельчанці. Того дня жінка попросила його спиляти у дворі дерево. Коли чоловік після завершення роботи пішов додому, вона виявила зникнення 14 тис. грн. Зі слів потерпілої, всі свої заощадження вона завжди носить із собою, щоб не забути, де поклала.

У той день гроші були в кишені робочого халата, який вона залишала у дворі, коли йшла в будинок відпочити. Вона просила, щоб чоловік повернув її кошти, він обіцяв віддати, однак не виконав своєї обіцянки.
Водночас, чоловік обвинувачувався ще й у незаконному заволодінні транспортним засобом. Саме він викрав у жителя сусіднього села мопед марки «Мустанг».

Попри те, що обвинувачений провину свою заперечував, за сукупністю зібраних доказів його визнано винним у інкримінованих злочинах та призначено покарання у виді позбавлення волі строком п’ять років без конфіскації майна (ч. 2 ст. 185, ч. 2 ст. 289 КК України), повідомляє пресслужба обласної прокуратури.