Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Чим катання на гіроскутері корисне для здоров’я?

66

Гіроскутер — один із різновидів вуличного електротранспорту, який подобається дітям та дорослим. Він поєднує футуристичний дизайн та зручність засобу для пересування містом. Пристрій економічний, екологічний та не вимагає особливих навичок для управління. Трохи часу на тренування та освоєння гіроскутера — і ви станете топовим райдером.

Багатьох потенційних покупців насторожує той факт, що використання сучасного електротранспорту знижує рівень фізичної активності. Якщо ви плануєте придбати зручний гіроскутер в інтернет-магазині, то буде корисно дізнатися про його користь для здоров’я. Цей девайс не тільки спрощує та пришвидшує пересування містом, а ще й стає міні-тренажером для користувачів.

1. Тренування вестибулярного апарату

Для управління пристроєм необхідно постійно утримувати баланс. Нахили тіла у відповідні сторони та легке натискання на поворотну ручку запускають гіроскопічні датчики, які передають сигнали в загальну систему.Транспорт рухається туди, куди хоче направити його райдер.

Постійна зміна кута положення тіла допомагає тренувати вестибулярний апарат. Якщо дорослий або дитина регулярно катається на гіроскутері, то ризик виникнення захитувань під час тривалих подорожей іншими видами транспорту буде мінімальним.

Крім того, вестибулярний апарат координує деякі фізичні рухи: ходьбу, біг, стрибки. Тренованість вестибулярного апарату дозволяє позбутися запаморочення та нудоти після активних тренувань чи екстремальних розваг.

2. Перебування на свіжому повітрі

Проїхатися на цікавому та незвичайному виді електротранспорту — справжнє задоволення. Під час прогулянки парком чи бульваром можна слухати музику, роздивлятися краєвиди довкола чи спілкуватися з друзями.

За допомогою гіроскутера можна проїхати вузькими вулицями, знайшовши цікаві локації. Цей компактний девайс достатньо маневрений та може виїжджати на пагорби без особливих зусиль.

3. Зміцнення м’язів тіла

Необхідність постійно утримувати рівновагу під час їзди позитивно впливає на стан м’язового корсета людського тіла. Найбільш помітний вплив катання на гіроскутері має для спини, ніг та пресу.

Райдер, який майже не рухається та переміщується з точки А в точку Б, все одно тренується в процесі керування гіроскутером.

4. Спосіб позбавлення від стресу

Якщо зазвичай ваш день насичений робочими та побутовими справами, важливими подіями та проблемами — треба виділяти час для себе та перемикати увагу. Катання на гіроскутері — оптимальний варіант. Ви зміните картинку навколо себе, познайомитесь з іншими райдерами в парку, отримаєте заряд бадьорості та приємних емоцій.

5. Відстрочення когнітивних дисфункцій

Неврологи рекомендують регулярно вивчати щось нове та змінювати види активностей. Це дозволяє створювати нові нейронні зв’язки, згадувати давні навички та отримувати новий фізичний та емоційний досвід.

Катання на гіроскутері — це не лише практично, зручно, а ще й корисно.