Скей-парк, який зводять у парку Кожедуба в Сумах, мають закінчити до кінця жовтня. Так планують у Департаменті інфраструктури Сумської міськради – сказав спеціаліст відділу благоустрою Сергій Наумов. Будівництво триває два роки. За нього сплатити понад 3 мільйона гривень платників податків міста, – повідомляє UA Суми.
У скейт-парку, який будують, зранку займаються діти. Голова молодіжного об’єднання «Екстрім стайл» Кирило Бурлака нарікає на якість та безпечність об’єкта.
“Були претензії по покриттю, це зараз видно. Деякі місця, які я встиг зняти, показати, що дивіться ось тут недороблено, їх полатали. Далі, краї не оброблені, хоча Жиленко обіцяв, що все буде виправлено. Це не виправлено. Мали б повісити правила, заборону про те, що тут не мають з’являтися діти до 12 років. Он маленький А4 висить, там якісь правила користування парком, його не видно. Ми наполягаємо на тому, щоб тут було відео спостереження, паркан, і щоб був поряд наряд міліції, який би патрулював”, – говорить голова громадської організації «Молодіжне об’єднання «Екстрім стайл» Кирило Бурлака.
Замовляв будівництво скейт-парку – департамент інфраструктури Сумської міськради. Тендер проводили двічі у 2017 та 2018 роках. Обидва виграла підприємниця Вікторія Рева.
“У минулому році зробили верхню частину бетонної плити з армуванням, фінішний основний шар – покриття самого скейт-парку. Зроблені тротуари, доріжки навколо самого майданчика, встановлені лавочки. У цьому році встановили першу частину фігур для скейтбордингу, і вже роблять другу частину. Зробили вже прокладку кабелю під освітлення. На наступному тижні обіцяю привезти щогли, по кутах майданчика чотири щогли освітлення з ліхтарями. Швидше за все встановимо їх теж у вересні. Вже готові урни, 7 штук, на наступному тижні теж їх встановимо”, – розповідає головний інженер підприємства Андрій Ольшанський.
За інформацією спеціаліста відділу благоустрою департаменту інфраструктури Сумської міськради Сергія Наумова, за виконані роботи з 2017 по 2019 роки, станом на 22 серпня, заплатили 3 млн 147 тис 748 грн. Ще на 700 тис грн підприємство подало нові акти виконаних робіт, сказав Сергій Наумов. З урахуванням цього, загальна вартість будівництва може скласти 4 млн 320 тис грн. Це на 695 і 420 тис грн більше за суму першого і другого аукціонів, і на 350 тис грн – більше за гроші, які давав за ці ж роботи інший учасник тендеру.
Завершити роботи за графіком тут мають до 31 серпня. До кінця жовтня, сказав нам спеціаліст відділу благоустрою Сергій Наумов, департаменті інфраструктури має взяти собі скейт-парк на баланс.
Ми спитали у Віталія Жиленка, що є депутатом Сумської міської ради: яке відношення він має до скейт-парку, на що він відповів: очолює Асоціацію будівельних підприємств Сумщини, то в курсі того, що вони роблять. І ми також пошукали зв’язки між депутатом і підприємством, що будує скейт-парк у відкритих джерелах. І ось що знайшли. У декларації Віталія Жиленка про доходи і майновий стан, отримані ним у 2017 році, зазначено, що його син отримав близько 3 тис грн – як заробітну плату від громадянки Вікторії Реви, а дружина Віталія Жиленка – 13 тис грн поворотної фінансової допомоги. Зазначу, що приватна підприємниця Вікторія Рева, що зараз має прізвище Пономаренко, за інформацією аналітичної системи реєстрів Youcontrol, зареєстрована у березні 2016 році, починаючи з липня 2017 року департамент інфраструктури міської ради та управління капітального будівництва укладає з фірмою сім контрактів на понад 3,5 млн грн – за благоустрій територій по місту, у тому числі біля водойм, а також за реконструкцію волейбольного майданчика на майже півтора млн грн.
Попередній запис
Наступний запис