Бойова нічия у Хмельницькому

102

Сумчани залишилися на восьмому місці

Перенесений поєдинок чемпіонату України з футзалу серед команд Екстра-Ліги між АФФК “Суми” та хмельницьким “Соколом”, який повинен був пройти у Хмельницькому, мав для обох команд дуже велике значення. Адже саме ці колективи ведуть між собою боротьбу за те, щоб потрапити до “плей-офф” за підсумками регулярного чемпіонату – у турнірі грають дев’ять команд, отже одна залишиться зайвою. І скоріше за все, це будуть або сумчани або хмельничани – інші учасники мають достатній очковий запас, щоб особливо не хвилюватися за потрапляння до “плей-офф”.

Перед цим матчем у складі сумчан відбулися чергові кадрові зміни – до команди приєдналися Олексій ПАРХОМЕНКО, який грав у чемпіонаті міста, а також досвідчений голкіпер, вихованець шосткінського футзалу Олександр СІРІЦЬКИЙ, який раніше вже грав за “Суми”, а нині виступає за команду “ХІТ” (Київ), що лідирує у чемпіонаті. Олександр виступатиме за “Суми” до кінця сезону на правах оренди.
Зважаючи на великі кадрові зміни та невдалу гру сумчан у останніх матчах, мало хто вірив, що підопічні Ярослава ПЄСОЦЬКОГО зможуть повернутися з Хмельницького з набраними очками. Тим більше, що “Сокіл”, хоча й займає останнє місце у турнірній таблиці, але показує непогану гру й не здається без бою жодному з суперників, перемігши навіть у гостях діючого чемпіона країни – івано-франківський “Ураган”.

Початок матчу, здавалося, підтвердив найгірші побоювання вболівальників сумчан – уже на 5-й хвилині, скориставшись неузгодженими діями гостей у захисті, “Сокіл” відкрив рахунок. Однак уже через три хвилини все перевернулося з ніг на голову – сумчани за цей проміжок часу не тільки зрівняли рахунок, а й повели з різницею у два м’ячі. Спочатку Арсеній ГУРЄЄВ після розіграшу кутового з другої спроби спрямував м’яч у “дев’ятку”, потім Віталій КАТЕРИНІН взяв гру на себе та точним ударом у нижній кут забив другий гол, а завершив ударну “трихвилинку” Ясін ЕССАРГІНІ, який після розіграшу штрафного опинився один і спокійно спрямував м’яч у сітку воріт “Сокола”.

Матчі у Екстра-Лізі відновляться лише через три тижні

До перерви господарі все ж зуміли оговтатися і один м’яч відквитали, знову скориставшись невпевненою грою сумчан у обороні, а на початку другого тайму зуміли забити і третій гол, зрівнявши рахунок. Після забитого третього голу господарі почали грати доволі грубо і вже на 14-й хвилині мали п’ять фолів у своєму пасиві, тобто кожне наступне порушення правил з боку гравців “Сокола” мало б каратися десятиметровим штрафним ударом у їх ворота.

“Зараз будуємо нову команду, тому гравцям не вистачає, перш за все, психологічної впевненості”, – головний тренер АФФК “Суми” Ярослав Пєсоцький

На жаль, за час, що залишався до закінчення гри, сумчани заробили лише один такий пенальті, та й той не забили – удар Віталія Катериніна відбив воротар “Сокола”. Отож – нічия 3:3 і сумчани залишаються на восьмому місці, маючи 10 очок після 16 матчів. “Сокіл” йде останнім – 7 очок після тих же 16 поєдинків.