Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

У ФК “Суми” нове керівництво

141

Аутсайдер чемпіонату України з футболу серед команд другої ліги ФК “Суми” оголосив про великі зміни у керівництві клубу та тренерському складі. У команди нарешті з’явився головний тренер.

 

19 січня ним призначено відомого у минулому футболіста, олімпійського чемпіона 1988 року, заслуженого майстра спорту Євгена ЯРОВЕНКА. Як футболіст, він відомий за виступами у складі таких команд як “Дніпро”, “Кайрат”, “Ротор”, “Кривбас”, “Металург” та інших. У 2011-2013 роках Євген Яровенко вже працював на Сумщині – очолював охтирський “Нафтовик-Укрнафту”. Також тренував молодіжну збірну Казахстану, команди “Єсіль” та “Тараз” з Казахстану, “Шахтар-3” та інші команди. Його помічником буде Володимир ГОРІЛИЙ, добре відомий уболівальникам своїми виступами за київське “Динамо” та “Дніпро”.

Через два дні з’явилася інформація про те, що у клубі призначено нового директора – ним став Роман СОРОКА, який замінив Миколу ЗАРУЦЬКОГО – той перебував на цій посаді всього два місяці. Роман Сорока працював на ПрАТ “Технологія” та у бізнес-структурах Південної Кореї, має вищу економічну освіту. На аматорському рівні виступав за ФК “Дружба”. А наступного дня президентом ФК “Суми” було призначено Геннадія ДЕМ’ЯНЕНКА, засновника клубу “LS GROUP”, який з часом і перетворився на ФК “Суми”.