Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Білопільській громаді не дали грошей на встановлення протитанкових “зубів дракона”

162

Міністерство фінансів України не погодило передачу грошей з бюджету Броварської громади до бюджету Білопілля, аби оплатити послуги зі встановлення бетонних протитанкових пірамід. Це підтвердив голова Білопільської громади Юрій Зарко.

За словами Білопільського міського голови, вони звернулися до Броварської громади з проханням виділити гроші на оплату послуг екскаватора та вантажного автотранспорту з навантаження, розвантаження, перевезення та встановлення тетраедрів — протитанкових пірамід.

“Ми зверталися близько півтора місяця тому, вони (депутати Броварської громади — прим. ред.) це рішення підтримали. Йшлося про 1 млн грн”, — зазначив Суспільному.Суми Юрій Зарко.

Коли ж Броварська громада звернулась з листом до Міністерства фінансів, отримали відповідь, що передача міжбюджетного трансферу не погоджена.

“Коли зрозуміли, що ці гроші нам не нададуть, ми знайшли необхідні кошти в іншому місці. Перепишемо своє прохання на інші потреби. Умовно, на придбання комунальної техніки”, — додав Юрій Зарко.

Лист з відмовою Мінфіну у передачі бюджету оприлюднив у відео екснардеп Борислав Береза.

Мінфін не дозволив Броварській громаді передати гроші Білопіллю на встановлення протитанкових пірамід

“Відповідно до статті 22 Бюджетного кодексу України органи місцевого самоврядування або військові адміністрації можуть приймати рішення про перерахування коштів з місцевих бюджетів до державного бюджету з подальшим розподілом таких коштів кабінетом міністрів України для потреб сил оборони”, — йдеться у відповіді Міністерства фінансів Броварській міській раді.

Коментарі від Міністерства фінансів ще не надійшли.