Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

Дискотека в столовой СумГУ отменяется: “Свободе” отказали из-за поминок

1,270

Утром 15 марта в редакцию «Панорамы» позвонили из администрации СумГУ и попросили снять новость о проведении дискотеки в украинском стиле, организатором которой является ВО «Свобода». Мы решили уточнить информацию у организаторов мероприятия. Представитель ВО «Свобода» Михаил КУТОВЫЙ подтвердил, что 14 марта поздно вечером организатору мероприятия Юлии ЛЕВЧЕНКО позвонили и отказали в предоставлении помещения для проведения дискотеки в украинском стиле.

В группе «Студентський ректорат СумДУ» тоже опубликован комментарий по поводу отмены мероприятия:

 

«Студентське самоврядування Сумського державного університету з метою недопущення псування іміджу університету повідомляє. Як нам стало відомо з соціальних мереж http://vk.com/event50817533 та інтернет-медіа https://rama.com.ua/sumchan-priglashayut-na-diskoteku-…. ВО «Свобода» активно запрошують всіх бажаючих завітати у неділю 17 березня на сучасну українську дискотеку до ЇДАЛЬНІ СумДУ. – значится в группе. – Офіційно заявляємо, що на сьогодні ніхто не звертався до адміністрації СумДУ з проханням надати у користування приміщення їдальні, а тому всі повідомлення про проведення зазначеного заходу є неправдивими! Сумський державний університет знаходиться поза політикою, а тому, на майбутнє, радимо всіх, хто хоче щось організувати на базі СумДУ погоджувати свої дії з адміністрацією, дотримуючись відповідних процедур».

Организаторы мероприятия сегодня планируют сообщить о дальнейшей судьбе мероприятия. «Ми подавали заявку за два тижні до запланованої дати, тоді нам погодили проведення заходу, – говорит Юлия Левченко. – Вчора ввечері мені зателефонували і сказали, що їдальня буде зайнята через те, що в ній будуть чиїсь поминки. Я думаю, що це лише формальність. Скоріше за все, адміністрація боїться що на дискотеку прийдуть іноземці і буде бійка. Але ми обіцяємо, що захід все одно відбудеться, навіть якщо доведеться проводити його на вулиці. Сьогодні до вечора ми знайдемо інше приміщення і повідомимо про нове місце проведення у групі заходу в соцмережах».