Працівники сектору кримінальної поліції оперативним шляхом отримали інформацію про те, що двоє конотопців займаються продажем наркотиків. У рамках відкритого кримінального провадження поліцейські розпочали збір доказів протиправної діяльності зловмисників.
Під час проведення негласних слідчих дій правоохоронці задокументували декілька фактів збуту метадону 61- та 62-річними чоловіками. Зловмисники збували наркотичний препарат, обіг якого обмежено, третім особам за схемою «з рук у руки», отримуючи за це грошові кошти.
Окрім збуту наркотиків, один із фігурантів також займався крадіжками велосипедів та мобільних телефонів.
✔Наразі слідчі під процесуальним керівництвом прокуратури направили до суду обвинувальні акти стосовно підозрюваних за ч. 1 та ч. 2 ст. 307, а також ч. 4 ст. 185 КК України. Санкції цих статей передбачають покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 10 років із конфіскацією майна.
![4 [120×60] Вверху страницы под «шапкой» слева (показывается на всех страницах сайта) Реклама на сайті](https://rama.com.ua/wp-content/uploads/2022/01/reclama_na_saite_120x60-bez_tel..jpg)
![5 [468х60] Вверху страницы под «шапкой» в центре (показывается на всех страницах сайта) Просування сайтів](https://rama.com.ua/wp-content/uploads/2022/06/prosuvannya_na_saiti_468x60.gif)
