20 бізнесів із Сумщини долучилися до програми «Національний кешбек»
На 25 вересня 20 компаній із Сумщини долучилися до програми «Національний кешбек». 15 із них — виробники товарів, ще п’ять — продавці. Увесь перелік бізнесів можна подивитися на сайті програми «Зроблено в Україні».
Бізнеси із Сумщини створюють «Національний кешбек»
Щоб отримати кешбек, потрібно придбати товари від українських виробників, які беруть участь у програмі, у магазинах, які підтримують «Національний кешбек». Оплачувати треба банківською карткою «ПриватБанк», «Ощадбанк», «Сенс банк», «А-банк», «ПУМБ», «Укрсиббанк», «monobank», «Акордбанк», «Глобус», «Укргазбанк» або «Банк кредит Дніпро».
На 25 вересня до програми приєдналися 15 виробників із Сумщини:
- «Сумська паляниця»;
- «Буланже» від «Сумської паляниці»;
- «Добряна»;
- «Сумська пшениця»;
- Сумський молочний завод;
- «Лакталіс Суми»;
- Flexy від «СРТ груп»;
- Latymer;
- «Фрутім» від «Укрекодар»;
- «Натон»;
- Massiv від «Пакмаш»;
- Maxima від «Полісан»;
- «Ниваагропродукт» від «Агропродукт»;
- Дубов’язівський хлібзавод;
- Охтирський хлібокомбінат.
Де придбати товари та отримати кешбек
У «Національному кешбеку» беруть участь близько 30 бізнесів, які працюють у Сумській області. Це філії всеукраїнських мереж. Тут можна придбати товари виробників, які приєдналися до програми, та отримати кешбек:
- заправки «Окко», WOG, «БРСМ-Нафта»;
- магазини «Аврора», «АТБ», «Фора», «Сільпо», «Цитрус», Comfy, «Дивоцін Суми», «Віста», «Інтертоп», «Еко-маркет», «Епіцентр», «Будинок іграшок», «Брокард», MASTER ZOO;
- аптеки «АНЦ», «Копійка», «Шар@», «Бюджетна аптека», «Аптека оптових цін», «Партнер» тощо.
Також беруть участь і місцеві бізнеси із Сумщини: «Веселка», «Наш дім, сад та город», «Амбар», Adamamt і «Полісан». Тут теж можна купити товари з переліку виробників програми «Зроблено в Україні».
На 13 вересня понад 1000 компаній і 167 ФОПів доєдналися до «Національного кешбеку», пише «Опендатабот». Згідно з їхнім дослідженням, майже третина цих бізнесів працює у сфері виробництва харчових продуктів — 326. Ще близько 17% компаній займаються роздрібною торгівлею — 175. Оптова торгівля посідає третє місце — 146 (14%).
Нагадаємо, що 2 вересня в Україні запрацював «Національний кешбек». Українці можуть його оформити в застосунку «Дія» та щомісячно отримувати компенсації за купівлю місцевих товарів.