Одяг для новонароджених: як заощадити правильно?
Народження дитини — найщасливіша подія в житті кожної української родини, але для сімейного бюджету це справжнє випробування. На чому можна заощадити без шкоди для здоров’я і безпеки малюка? Інтернет магазин дитячого одягу для новонароджених https://nestling.com.ua/ua/catalog/odezhda-dlya-novorozhdennykh/ ділиться секретами щодо покупки речей для немовлят.
Заощаджуємо на одязі найменшого розміру
Перше правило — не купувати занадто багато одягу для малят найменшого розміру. Новонароджені діти ростуть швидко, і деякі речі немовля не встигне одягнути. Розумніше купувати дитячий одяг для новонароджених суміжних розмірів (56 і 62), при цьому користуватися спочатку меншим розміром, а більший використовувати в разі потреби. У міру зростання малюка менший розмір прибирайте і купуйте в потрібній кількості наступний розмір (68).
Не економимо на білизні новонародженого
З часів дефіциту дитячого одягу для немовлят збереглася звичка передавати у спадок дрібнички для найменших. Зараз в Україні вибір одягу величезний, але молодим батькам часто дістається в подарунок вживаний дитячий одяг від родичів та знайомих. Приймати такі подарунки можна, але при використанні такого гардероба враховуйте деякі нюанси. Білизна — одяг для новонароджених першого шару, використовується вкрай інтенсивно. Навіть якісні дитячі речі після 100 прань стають не такими м’якими і гарними, як нові.
Оскільки малюкові в перші місяці життя доведеться користуватися саме цим одягом, то краще не позбавляти себе і дитину задоволення користуватися новими речами. Білизна новонародженого — це не тільки одяг, але й предмет особистої гігієни. Зрештою, повзунки і сорочечки для немовлят не так і дорого коштують.
Набагато дорожчі ошатні дитячі речі, одяг для малечі «на вихід». Ось їх можна із задоволенням прийняти у спадок. Святковий одяг для малюків найчастіше залишається в гарному стані, адже надіти його вдається кілька разів, поки дитина не виросте.
Економимо на святковому одязі немовляти
На чому можна заощадити без шкоди для здоров’я маляти — це на святковому одязі. Звичайно, є в житті новонародженого найбільш важлива подія — виписка з пологового будинку. Проте і для цього заходу можна підібрати дитячий одяг, який потім будемо використовувати в повсякденному житті. Приводів гарно вбратися у малюка небагато, а носити святковий ошатний одяг у квартирі незручно і непрактично. Крім того, гарні дорогі наряди новонародженому напевно подарують бабусі, дідусі та друзі сім’ї.
Не економимо на якості й виробникові
У гонитвою за економією важливо не перейти межу, коли низька ціна ставить під сумнів якість одягу для маленьких дітей. Шкіра новонародженого набагато тонша і вразливіша, ніж у дорослої людини. Тканини для одягу немовлят мають бути натуральними та безпечними, особливо, коли мова йде про речі, які одягаються безпосередньо на тіло дитини.
При покупці одягу для новонароджених обов’язково вивчайте склад тканини, а також звертайте увагу на дані про виробника. Краще, якщо це буде 100% бавовна для білизняних виробів та натуральні або напівнатуральні тканини для виробів другого шару.
Заощаджуємо на ходінні по магазинах і нових колекціях
Розумний винахід сучасних матусь для економії коштів на купівлі дитячого одягу — спільна покупка. Декілька людей об’єднують свої потреби і замовляють товари для дітей у виробників або торговельних компаній за оптовою ціною. Звичайно, в цьому випадку покупка стає не такою швидкою і зручною, як в магазині, але економія в 30% і більше — вагомий аргумент, щоб потерпіти деякі незручності.
Корисними з точки зору економії є знижки і акції, які надають дитячі стаціонарні та інтернет магазини. Грамотні покупці знають, що на розпродажі дитячого одягу для немовлят в магазині можна купити речі дешевше, ніж на ринку. Одяг для маленької дитини, особливо несезон, варто купувати заздалегідь, «на виріст», в міжсезоння, коли ціна на нього найбільш доступна.