Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

79 ДТП за місяць сталося у Сумах. Дорожній розклад листопада

149

Останній місяць осені як і свій попередник відзначився високим рівнем аварійності на перехресті, і знову ж таки чимало травмувалися пішоходи, а ще пасажири громадського транспорту

Згідно статистики на території Сум у листопаді було зареєстровано 87 дорожньо-транспортних пригод, з них 19 пригод з постраждалими, у яких три особи загинули та 16 отримало тілесні ушкодження. Найбільш розповсюдженими видами автопригод з потерпілими протягом цього періоду стали наїзди на пішохода. А саме 10 ДТП (майже 53% від усіх ДТП з потерпілими).

У листопаді зареєстровано одна дорожньо-транспортна пригода за участі неповнолітніх, у якій одна дитина травмована. Доволі небезпечним листопад став для пасажирів громадського транспорту. Жінка загинула від отриманих травм через те, що водій рушив з зупинки із відкритими дверима, не переконавшись у тому, що пасажири безпечно залишили транспорт.

Зафіксовано чимало автопригод, коли водій залишав місце події. В період з 1 по 31 листопада на території м. Суми сталося 23 дорожньо-транспортні пригоди, один із учасників в якій місце пригоди залишив. В той же час за результатами проведення розшукових заходів було встановлено 21 водіїв (а це 91,3%) – розшукано.

Якщо говорити про найнебезпечніший день тижня, то в цьому місяці фатальною стала саме п’ятниця. тільки 15 листопада трапилося п’ять ДТП. Найчастіше аварії траплялися у другій половині дня, найчастіше о 19-тій годині. Але і в першій половині дня дуже часто аварії з потерпілими траплялися о 9-тій.

Наталія Гончарук
Панорама №51-2019