Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

6 громад на Сумщині запровадили податкові пільги для підприємців

179

Сумська, Лебединська і Конотопська міські, Шалигинська селищна, Садівська та Березівська сільські ради ще в 2020 році своїми рішеннями відповідних рад вже запровадили податкові пільги для підтримки підприємців громад.

Дубов’язівська, Зноб-Новгородська, Есманська селищні, Новослобідська, Комишанська, Андріяшівська, Річківська сільські ради проінформували, що на території громади відсутні підприємці, чия діяльність заборонена або обмежена карантинними заходами.

Середино-Будська міська та Грунська сільська ради не мають фінансової можливості виконати заходи, що сприяють підтримці підприємців.

32 територіальні громади проінформували, що питання підтримки суб’єктів господарювання, чия діяльність заборонена або обмежена карантинними заходами, буде розглянуто на чергових сесіях відповідних рад.

Сумська облдержадміністрація і в подальшому здійснюватиме моніторинг виконання цих заходів та інформувати підприємців на своїх вебресурсах.

За результатами засідання Робочої групи з вирішення проблемних питань діяльності малого та мікробізнесу до Офісу Президента України направлені пропозиції щодо послаблення карантинних обмежень для бізнесу і вдосконалення законодавства про працю від підприємницької громадськості Сумської області (лист від 31.03.2021 №°01-13/4015).

Крім того, до Кабінету Міністрів України направлені пропозиції щодо внесення змін до Податкового кодексу України та постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. №°1236 з метою підтримки суб’єктів господарювання, мінімізації негативних наслідків карантинних обмежень шляхом визначення за місцевою владою повноважень щодо запровадження відповідних протиепідемічних заходів з урахуванням епідеміологічної ситуації та інтересів бізнесу.