Суми: новини, події, коментарі

Нотехс - будівництво у Сумах

2,1 млн грн виплатили сім’ям загиблих та постраждалих внаслідок АТО/ООС на Сумщині

57

Така допомога в Сумській області виділяється відповідно до Обласної комплексної програми соціального захисту населення на 2017-2021 роки, один із розділів якої «Родина Героя», спрямований на соціальну підтримку учасників АТО/ООС та членів їх сімей. У 2021 році на зазначені цілі заплановано 3,3 млн гривень

Як повідомили в Департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації, на розгляд чергової комісії з питань надання матеріальної допомоги особам, які отримали травму, поранення, контузію, каліцтво або захворювання при виконанні службового обов’язку під час АТО/ООС та сім’ям загиблих (тих, що пропали безвісти), померлих при виконанні службового обов’язку під час АТО/ООС, що відбулась 14 липня подано заяву одним військовослужбовцем, який отримав ушкодження здоров’я під час проходження військової служби в зоні проведення АТО/ООС та двома сім’ями загиблих (померлих) учасників АТО/ООС.

Прийнято рішення надати одноразову матеріальну допомогу обом сім’ям загиблих (померлих) учасників АТО/ООС по 100 тис. гривень та по 34 тис. гривень на поліпшення житлово-побутових умов проживання. Постраждалий під час проходження військової служби в зоні проведення АТО/ООС отримає 25 тис. гривень.

Усього з початку цього року надано одноразову матеріальну допомогу 7 сім’ям загиблих (померлих) учасників АТО/ООС та 59 постраждалим учасникам АТО/ООС на загальну суму 2,1 млн гривень. Крім того, 7 сімей загиблих (померлих) учасників АТО/ООС отримали матеріальну допомогу на поліпшення житлово-побутових умов проживання на загальну суму 206 тис. гривень.