Панорама / сумы / новости / события / комментарии
22.09 Среда

Звернення до сумської громади письменника і журналіста Євгена Положія

27.01.2014, 20:57 Категория: Новость Рубрики: Город, Личность, Мнение, Общество, Политика Регион: Сумы
Звернення до сумської громади письменника і журналіста Євгена Положія

Шановна громадо м. Суми!

Майже тиждень моя родина – дружина та двоє маленьких дітей – змушена переховуватися. Останні кілька днів із різних джерел та від різних осіб на мою адресу надходять «поради» та інші «побажання». А в ніч із неділю на понеділок уже життя всієї нашої громади перетворилося на жах.

«Чому так відбувається? Чому це сталося?» — певне, чи не кожний із нас задається таким питанням. Двадцять два роки ми жили мирно і спокійно в нашій Україні – і ось раптом настали такі жорстокі часи. Хто ж винуватий у цьому? Хто несе відповідальність?

На мій погляд, сьогодні йде війна за незалежність України. А вся відповідальність за те, що гинуть і зникають люди, горять автомобілі та будинки, в повній і безумовній мірі несе влада і особисто Віктор Янукович, який в 2010 р у нелегітимний спосіб перебрав на себе всі повноваження та повернув президентську форму правління.

Мої дорогі сумчани! Я вас дуже прошу: подивіться, що відбувається в інших містах на сході та півдні України, з якою жорстокістю менти та кримінал, що вже відкрито працюють пліч-о-пліч, знищують свободи та здоров’я наших співгромадян, які наважилися на радикальні дії. Я звертаюся до вас із великим проханням: коли ви вирішити щось вчинити, то робіть це з холодною головою, коли будете відчувати, що добре підготовлені морально і сильні духом, робіть це, коли ми станемо організованими, коли нас стане настільки багато, що ніякий «Беркут» і ніякі бандити не зможуть нас зупинити в прагненні до нормального життя. Пам’ятайте – це наше місто і ми його нікому не віддамо!

Жорстоке і абсолютно безпідставне побиття людей у вестибюлі Сумської обласної ради говорить нам тільки про одне – влада в особі Партії регіонів, продажна міліція та кримінал кинули нам пихатий виклик. Вони вважають, що можуть бити юнаків і дівчат, людей похилого віку, принижувати їх та саджати за грати коли їм заманеться і як їм заманеться. Жодна людина, яка знаходилася в приміщенні Обласної ради, не знаходилася там не законно. Міліція самостійно відчинила двері та запустила людей на прийом до народного депутата. Вдень та ввечері дівчата та жінки годували міліціонерів бутербродами та поїли чаєм, а вночі вони, наче скажені пси, порушуючи закон, без попередження накинулися на напівсплячих людей. Скажіть, який був у цьому сенс? Люди, хто там знаходилися, не збиралися захоплювати будівлю та чинити опір, вони були готові по першому ж попередженню покинути приміщення, а міліціонери взагалі обіцяли охороняти їх. Чому ж не пролунало таке попередження? Чому солдати та офіцери (чи офіцери вони?!) внутрішніх військ били кийками дітей, троє з яких тепер в лікарні? Чому довгий час постраждалим, які стікали кров’ю у міському відділку міліції на Першотравневій, не надавали медичну допомогу, і викликали швидку лише вранці? Чому слідчі допитують затриманих без адвокатів прямо в реанімації?

У мене є відповідь: тому що вони — не правоохоронці, вони – фашисти-початківці, якими керують фашисти справжні. І ми бачимо, що такий спосіб утвердження «нового порядку» життя суспільства стрімко встановлюється по всій країні: Черкаси, Харків, Дніпропетровськ, Запоріжжя.

Що ж нам робити? Чинити супротив бандитам у формі та без форми, чи змиритися? Моє переконання – чинити опір всім протиправним діям. Але для цього ми всі повинні бути здорові та на свободі. Тому я звертаюся до вас – не потрібно штурмувати обласну державну адміністрацію, це однаково, що штурмувати в’язницю, немає в цьому жодної потреби, це нікому не потрібні жертви.

Напроти, ми мусимо об’єднуватися та створювати дієві загони самооборони за місцем проживання, мати, чим захищатися в разі, якщо кримінал буде чинити напади на мирних мешканців. Якщо ми зможемо об’єднатися, якщо ми зможемо себе захистити, то зможемо навести лад у нашому місті. Нам немає на кого покластися: мер самоусунувся, що в даній ситуації рівносильно зраді громади, опозиція слабка, як ніколи.

Якщо ми себе не захистимо, то нас не захистить ніхто. Київський Майдан тому підтвердження. І зараз настав той час, коли ми, якщо хочемо зберегти своє місто для себе, а не для криміналу і Партії регіонів, якщо ми не хочемо опинитися відрізаними від України, ми мусимо бути солідарними, мудрими і сильними.

Я впевнений, що ми переможемо, бо правда – на нашій стороні, добро – на нашій стороні, любов – на нашій стороні. Бо ми – сумчани!

Я звертаюся до всіх порядних співробітників міліції, прокуратури, до всіх суддів (а такі люди на Сумщині є, я знаю багатьох особисто), до тих членів Партії регіонів, які не заплямували себе кров’ю – не чиніть злочинів, переходьте на бік народу, не співпрацюйте з криміналом, викидайте свої партійні квитки і ставайте поруч із сумчанами.

Наостанок хочу додати: якщо зі мною або моєю родиною станеться щось погане, то всю відповідальність я покладаю на Партію регіонів в особі Ігоря Яговдіка, Олексія Мовчана і Юрія Перепеки та мера Сум Геннадія Мінаєва, що зав’яз у брудних оборудках із комунальним підприємством «Сумижитло». Я не звертався і не звертаюся з відповідними заявами про погрози життю в правоохоронні органи, бо не бачив і не бачу в цьому жодного сенсу.

Виграти війну у власного народу неможливо.

Слава Україні!

Напечатать Письмо автору Просмотров 4 754 Комментариев 29

читайте также
Флаг Сумщины водрузили на Памире (Фото) 2 фото
02.08.2021, 17:17 Новость
Панорама Панорама 02.08.2021, 17:17 Категория: Новость Рубрики: Город, Общество Регионы: Сумы, Сумщина Просмотров 136 Комментариев 0
У Сумах немає офіційних пляжів і рятувальних постів 3 фото
30.07.2021, 09:09 Новость
Панорама Панорама 30.07.2021, 09:09 Категория: Новость Рубрики: Город, Общество Регион: Сумы Просмотров 136 Комментариев 0
В Сумах реконструируют детский парк 5 фото
28.07.2021, 11:11 Новость
Панорама Панорама 28.07.2021, 11:11 Категория: Новость Рубрики: Город, ЖКХ, Общество Регион: Сумы Просмотров 5 160 Комментариев 0
В Сумы едет президент
14.07.2021, 09:27 Новость
Панорама Панорама 14.07.2021, 09:27 Категория: Новость Рубрики: Город, Политика Регионы: Украина, Сумы Просмотров 1 225 Комментариев 0
Для жителей Сумщины изменились правила предоставления субсидий
27.05.2021, 11:11 Новость
Панорама Панорама 27.05.2021, 11:11 Категория: Новость Рубрики: Город, ЖКХ, Общество Регионы: Сумы, Сумщина Просмотров 146 Комментариев 0
У Сумах пройде акція «Ні Війні, Ні Путіну»
15.04.2021, 16:16 Новость
Панорама Панорама 15.04.2021, 16:16 Категория: Новость Рубрики: Город, Общество Регион: Сумы Просмотров 235 Комментариев 0
У Сумах відкрили пам’ятну дошку загиблому захиснику країни (Фото) 4 фото
11.01.2021, 15:15 Новость
Панорама Панорама 11.01.2021, 15:15 Категория: Новость Рубрики: Город, Личность, Общество Регион: Сумы Просмотров 240 Комментариев 0
Комментировать (29)

Добавить комментарий

 • | 27.01.2014, 21:18

  Положiй. Ты вражина? Украина — это переполненный паровой котел. Еще немного и он взорвется. Украина западная и восточная. Украина богатая и бедная. Украина многоконфессиональная. Кого и с кем ты призываешь воевать. Тебе хочется братоубийственной войны? В 90-е годы нам было намного сложнее, но мы такими не были. Ты один из тех кто помогает кукловодам? Ты один из продажных журналистов? Если у тебя сердце патриота Украины честно ответь Сумчанам. Если произойдет страшное, тебе не простят. Прошу не будь ПРОВОКАТОРОМ! Одумайся. Сейчас главное дать отпор бандеровщине. Потом разберемся. Беркут- это щит от гражданской войны. Беркут- это не продажные журналюги.

  • | 27.01.2014, 21:29

   И еще. Красивыми лозунгами вымощена дорога в АД. По моему писать тебя научили, а думать отучили. За психологическую обработку толпы- «Вiдмiнно». Толпа тебя надеюсь оценит.За все когда то ответим. Поверь, я намного старше тебя. Что такое война знаю практически.

   • Alexei Opanasenko
    Alexei Opanasenko | 27.01.2014, 22:27

    ты придурок а не хохол. Ты знаешь что такое война?Значит пишет такое старый маразматик, вышедший из ума. Если бы ты мне попался на улице я бы тебе вбил в голову что такое патриотизм и воля народа, выйди на улицу и в открытую защищай беркут и власт, я помотрю сколько ты прживеш, ветеран сраный.

 • Р С
  Р С | 27.01.2014, 22:17

  2Hahol: по моему ты моральный урод!

 • | 27.01.2014, 22:20

  «…звертаюся до вас – не потрібно штурмувати обласну державну адміністрацію, це однаково, що штурмувати в’язницю, немає в цьому жодної потреби, це нікому не потрібні жертви.»
  Слава Богу, здравая мысль, но с каким опозданием…

 • Lena_M
  Lena_M | 28.01.2014, 07:59

  Женя, не слушай этих рыговских уродов типа Hahol, большинство сумчан думает так же, как и ты. Мы тобой гордимся, ты настоящий патриот родного города и страны. Мы ненавидим эту рыговскую власть, это беспредел. Мы делаем все, чтобы это закончилось. Каждый — по своим силам.

  • Людмила Полоз
   Людмила Полоз | 28.01.2014, 09:57

   Я цілком і повністю підтримую Євгенія Положія і пишаюсь тим,що я його землячка! Він — свічена, порядна і мужня людина. Справжній патріот! Я, особисто,-слабачка… Але розумію:»Так жити, як ми зараз живемо, НЕ МОЖНА!!! За гідне життя ,хоча б для наших дітей і онуків , треба боротися. Треба боротися! «.Соромно бути мовчазними рабами в своїй державі — державі, яку будували і захищали наші діди і батьки! Згадайте історію! І кому дістались багатства країни? Кому ?А головне, як дісталися ? Плакать хочеться від сорому і безсилля! Ви тільки вдумайтесь, хто зараз керує країною? Згадайте їх кримінальне минуле…Треба боротися,поки ще не пізно! Люди, не будьте байдужими!

 • | 28.01.2014, 08:57

  Еще раз убеждаюсь, что ПРАВ! Бендеровские КРЫСЫ зашевелились. За какую свободу? Какой Женя давай? Бандеровский подпердыш. Уже угрожать начинают. Давайте брата на брата. Чего и нужно было доказать. ТАК ШАНОВНЕ ТОВАРЫСТВО- да!!! Жене угрожают, а мне? Кто вы сволочи, которые в край забыдливаете всех?

  • megawat24
   megawat24 | 28.01.2014, 09:20

   Лошара!Я буду тебя так называть.Ты последний, ты быдло, козёл вонючий.Такие как ты только в сети вонять умеют, а действовать кишка тонка, выйди чмо вонючее на улицу и поддержи свою власть.Хер ты выйдешь, обосрёшся, вонючка конченая.

   • | 28.01.2014, 09:48

    megawat24!!! ТЫ, Лошара!Я буду тебя так называть.Ты последний, ты быдло, козёл вонючий.Такие как ты только в сети вонять умеют, а действовать кишка тонка, выйди чмо вонючее на улицу и поддержи свою власть.Хер ты выйдешь, обосрёшся, вонючка конченая.

 • | 28.01.2014, 09:24

  Вопрос кто за или против нынешней власти уже не стоит. Сейчас вопрос кто за или против братоубийства. Кто за управляемый хаос, а кто за народную власть. Давайте хоть здесь на сайте не будем враждовать. Мы же хотим единую Украину. Вибачте за емоцii !

  • | 28.01.2014, 09:52

   Друже megawat24! Я уже давно тебя жду. Я в рядах БЕРКУТА. Если ты и вправду тот за кого себя выдаёшь то приходи. Не воняй в эфире. Извини, не засоряй эфир.

   • | 28.01.2014, 10:03

    Статью посмотрели более 2000 человек, а за проголосовало только 7. Надеюсь на мудрость народа.

  • Микола Злочевський

   Уважаемый Хохол, я Вас поддержал , когда Вы выступили в защиту Минаева. Может , как человек , Вы действительно неплохой. Но нападки на «бендер» ( Вы имеете ввиду западенцев, бросьте. Они мужественно проявили себя на майдане. И не один гроб, как в Сумах, получили.

 • Vasily Tychoblin
  Vasily Tychoblin | 28.01.2014, 10:11

  Непонятно возмущение Хохла. Насмотрелся ужастиков по быдловизору?На его языке-призыв к возврату страны в правовое поле — «провокация». Хохол, похоже, из регионалов. Положий дело говорит. а этот -все о бандеровщине.

  • | 28.01.2014, 10:36

   tomboy, здраствуй! Не кипятись. Я не за регионалов. Не за существующую власть. Спешить надо когда понос. В хаосе лохотронить проще. Я за бабушку с банкой огурцов на улице. Она вчера сказала, что выбор надо делать в мирной обстановке. Той власти которая сейчас считаю уже нет и не будет. Что будет дальше зависит от нас- народа УКРАИНЫ.

   • Alexander Maris
    Alexander Maris | 28.01.2014, 10:48

    та власть еще есть, очень даже есть, ее надо убирать. я не за погромы, захваты и убийства. но выражать свой протест , показывать , что нас ситуация не устраивает и помогать им уйти — НЕОБХОДИМО!

   • | 28.01.2014, 11:33

    Все молчат. Пойду на свежий воздух. Куплю у бабки банку огурцов. Хоть ей будет какая-то польза от всей этой дурацкой перепалки. С уважением, один из НАС.

 • Дмитро Амосов
  Дмитро Амосов | 28.01.2014, 11:08

  Народ, не ведіться на пости Hahol. Він проплачений троль, його справа — розпалювати в суспільстві смердіння, наскільи це дозволяє його статус та зацікавленість в його коментах. Не сперечайтесь з ним, не вступайте в дискусію, ви нічого не доведете йому, бо він нікого не слухає, його работа — роздмухувати в вас гнів. Влада платить йому, за поцілунки в дупу. Не проявляйте активність в полеміці з ним — це його преміальні від ПР

  • | 28.01.2014, 11:40

   Хотел уже идти. Прочитал вконтакте кто такой Амосов-Вольф. И вы его почитайте. Жаль, что у Ромнах дурдом закрыли. Его бы туда. Я пока еще за грош не продался. Хоть верьте, хоть не верьте. Мне все равно. Чого бiдный, бо дурный, а чого дурный, бо бiдний. Народна мудрiсть. Бувайте. Хай НАМ щастить!

   • megawat24
    megawat24 | 28.01.2014, 15:25

    Поцілуй нас в дупу)

 • Дмитрий Николаенко

  Кто проплачен, так сам ПОЛОЖИЙ-НАЛОЖИЙ. Минаев дал денег — Положий пишет, что мэр хороший. А. Костенко от Регионов (округ по Белополью) в ВРУ кандидатом в депутаты шёл — Положий тоже про него хорошо писал за деньги. А тут оппозиция денег подкинула. Да, товарищ Лыхман? А сейчас никто не платит, вот и плохие Регионалы с мэром. Аксиома: Положий продажней продажного! А его читатели — к сожалению обманутые люди.

  • megawat24
   megawat24 | 28.01.2014, 15:24

   «МИКСЕР» а тебе завидно? Писать не умеешь, да и денег никто не даёт и не даст. Потому что людям у которых нет ни ума ни фантазии и руки с попы выросли, денег не дают, таким только по лицу могут надавать) А по поводу проплачен не проплачен, ты видел, факты есть? Предоставь.А то п@здеть все умеют, а как факты предоставить сразу мууууу и в кусты. Предоставь «Миксер» факты, только в документах, а не на словах!

 • Дмитрий Николаенко

  Накося выкуси, megawat 24!
  Чергова провокація Положія. Оприлюднення вказаного звернення співпадає із зникненням Є.Положія із орбіти сумського інформаційного простору. На його офіційній сторінці у facebook взагалі відсутні повідомлення, які раніше публікувались Є.Положієм щогодинно. Це ж треба так заховатись, що навіть доступу до інтернету немає.
  Але Євген Положій окрім провокаційних статей відомий різними провокаційними витівками та провокаціями, особливо у той момент коли є слушна нагода пропіаритись.
  В цьому контексті спадають на згадку декілька випадків його спланованих та неймовірно розпіарених вибриків для ескалації ситуації в регіоні під час минулих виборчих кампаній. Це «фірмовий» стиль Положія. Євген майстер дезінформації.
  Те що Положій пише про те, що на нього хтось тисне без всякої конкретики – це мильний пузир, «чорний піар», або зараз модно казати – ПРОВОКАЦІЯ.
  Цілком ймовірно, що майстер модного жанру «Провокація» Є. Положій сидить в даний час десь на теплій дачі, попиває коньяк та насолоджується своїм «брехливим» піар-творінням.
  Проте необхідно підкреслити – зараз не час для введення людей в оману. Україна дещо схожа на бомбу призупиненої дії.
  А Положій ходить навколо неї та бавиться з сірниками!
  Дивним чином демарш Положія співпав співпала з акцією протесту журналістів біля приміщення ВР України в м. Київ 28.01.2014 р. проти перешкоджання владних структур українським мас-медіа в виконання покладених на них обов’язків.
  Пан Євген мабуть пригадав славні часи співпраці з міським головою Володимиром Омельченком, в ході якого він отримував фінансові дивіденди за інформаційну підтримку останнього і про що він соромливо замовчує.
  Дай Бог терпіння дружині та близьким Є. Положія, які мимоволі втягнуті у капризні пар-кампанії цього відомого журналіста.
  Пройде час і всі Сумчани зрозуміють, що Євген Положій, майстер журналістської справи, зовсім не герой нашого часу, а звичайнісінький провокатор, який бавиться з почуттями і переконаннями людей, серед яких журналісти його видання та члени родини!

  • megawat24
   megawat24 | 29.01.2014, 11:49

   А же на русском спрашивал, где факты, а не пьяный бред идиота. Документальные факты, а не писанина вечером под пивко.А знаешь почему? Поточу что их нет.Есть просто бред и фальш ненормального идиота. Ты даже боишся сказать это всё в литцо Положию, потому что трус и проплаченый бот ПР и КПУ.

   • Дмитрий Николаенко

    Сварками займаються слабкі по духу люди. Для цього теж потрібні документи та факти?

   • | 29.01.2014, 21:41

    megawat24, как поживаешь дружок? А же на русском спрашивал, где факты, а не пьяный бред идиота. Документальные факты, а не писанина вечером под пивко. А знаешь почему? Поточу что их нет.Есть просто бред и фальш ненормального идиота. Ты даже боишся сказать это всё в литцо Положию, потому что трус и проплаченый бот ПР и КПУ. Извини, брат. Рано тебя из дурдома выпустили. Тебя еще долго можно лохотронить. Наш чел. Палату №6 еще не забыл? Знаю, что ответишь. Как всегда не умно и чуть грубовато. Покедава друган.

  • Микола Злочевський

   Ви абсолютно праві!

 • | 07.03.2014, 15:16

  «Я звертаюся до вас із великим проханням: коли ви вирішити щось вчинити, то робіть це з холодною головою, коли будете відчувати, що добре підготовлені морально і сильні духом, робіть це, коли ми станемо організованими, коли нас стане настільки багато, що ніякий «Беркут» і ніякі бандити не зможуть нас зупинити в прагненні до нормального життя.»
  Женя, преклоняю колено перед твоим оптимизмом… Ты человек не глупый, образованный, целеустремлённый (по Тернам помню). Попробуй вспомни хотя бы одну революцию которая бы для нашего народа приносила пользу за последние 100 лет. Да, было в 1917 году аналогично украинскому нынешнему майдану, но тогда пришел к власти народ, хоть и не без тараканов, но сколько времени и жизней ушло чтоб хоть как то вытащить страну из хаоса… Начиная с 1991 года все наши революции шли под лозунгами «Для народу» а в итоге выяснялось что просто как баранов гнали в своих целях против России. Так было в 2004, так было и сейчас. Неужели все слепы? Тут многие «поцриоты» травили Haholа, а ведь оглянитесь — он был прав. Все сми, и твоя панорама не исключение травили народ против России и Путина. Несли бред про «Альфу» на майдане, про снайперов российского спецназа, всячески поливали фекалиями наших братьев по вере и вообще, всячески ассоциируя Януковича с русскоязычным юго-востоком и кровожадным Путиным, вынудив последнего остановить беспредел в Киеве, и не допустил кровопролития на востоке.. Ты хоть сейчас понимаешь кто на твоём оптимизме пришёл во власть? Эти люди по гробам ворвались на престол, и будут укреплять его новыми гробами. Уже мало кто сомневается что кровь и сумчанина Братушки, и кровь пацанов с ВВ на одних и тех же людях, кого ты воспевал тут, Эти не Янек со своей братвой… Этих ты критиковать уже не будешь. Я не сторонник Януковича, но я против подобных майданов. Худой мир куда лучше хорошей войны. Дай Бог чтоб эти раны затянулись как можно скорее.

СКАЧАТЬ ПРИЛОЖЕНИЯ ДЛЯ МОБИЛЬНОГО:
Новости партнёров
16.09.2021, 16:15
Панорама Панорама 16.09.2021, 16:15 Категория: Рубрика: Без рубрики Регионы: Все Просмотров 63 Комментариев 0
14.09.2021, 13:34
Панорама Панорама 14.09.2021, 13:34 Категория: Рубрика: Без рубрики Регионы: Все Просмотров 224 Комментариев 0
07.11.2016, 10:00
admin adminych admin adminych 07.11.2016, 10:00 Категория: Рубрика: Без рубрики Регионы: Все Просмотров 4 491 Комментариев 0
Предложения партнёров
20.09.2021, 12:51
admin adminych admin adminych 20.09.2021, 12:51 Категория: Рубрика: Сырье, материалы Регионы: Все Просмотров 7 Комментариев 0
16.09.2021, 20:43
admin adminych admin adminych 16.09.2021, 20:43 Категория: Рубрика: Бизнес-услуги Регионы: Все Просмотров 23 Комментариев 0
13.09.2021, 16:30
admin adminych admin adminych 13.09.2021, 16:30 Категория: Рубрика: Оборудование Регионы: Все Просмотров 21 Комментариев 0
13.09.2021, 16:15
admin adminych admin adminych 13.09.2021, 16:15 Категория: Рубрика: Сельское хозяйство Регионы: Все Просмотров 18 Комментариев 0
13.09.2021, 15:59
admin adminych admin adminych 13.09.2021, 15:59 Категория: Рубрика: Автотранспорт Регионы: Все Просмотров 12 Комментариев 0
Опросы

Что вы ожидаете от наступающего отопительного сезона?
Просмотреть результаты
Загрузка ... Загрузка ...